Epp Mäe võitis Kiievis UWW turniiri

0
194

26.-28. veebruaril Ukrainas Kiievis toimunud UWW turniil alistas Epp Mäe neli vastast ning tõusis poodiumi kõrgeimale astmele.

Avaringis kohtus Rumeenia maadleja Catelina Axentega, eelmise aasta Euroopa meistrivõistluste pronksiga. Epp võitis punktidega 6:0 ning jõudis veerandfinaali.

Veerandfinaalis tuli vastaseks leedulanna Kamile Gaucaite. Epp saavutas ülekaaluka punktivõidu 10:0 juba esimesel poolajal.

Poolfinaalis tuli vastaseks valgevenelanna Vasilisa Marzaliuk. Vastane on kahekordne Euroopa Mängude võitja, neljakordne maailmameistrivõistluste medalist ning samuti neljakordne Euroopa meistrivõistluste medalist. Epp ei loovutanud vastasele ainsatki punkti ning seisuga 4:0 jõudis finaali.

Finaalis kohtus Epp Mäe kirgiisi Aiperi Medet Kyzyga. Kyzy on eelmise aasta Aasia meistrivõistluste hõbe. Teel finaali alistas Kyzy poolfinaalis Rio de Janeiro olümpiavõitja Erica Wiebe seljavõiduga.

Finaali võitis Epp Mäe seisuga 2:0. Esimesel poolajal andsid kohtunikud vastasele passiivsuse, mis tähendab, et ta pidi punkti saama 30 sekundiga. Kuna vastane seda ei suutnud, sai punkti Mäe. Teisel poolajal sai Epp ühe punkti lisaks, kuna suutis vastase ringist välja maadelda.

Turniiri jooksul sai Epp neli võitu ning ei loovutanud vastastele ainsatki punkti.

maadlus.ee

Eelmine postitusObertilliach: Kristo Siimer sai individuaaldistantsil 23. koha
Järgmine postitusTipneri karikavõistluste veerandfinaalid peetakse järgmisel nädalal