Kergejõustik: Saina Mamedovale hõbe Eesti meistrivõistlustelt murdmaajooksus U23 vanuseklassis

0
248

Eesti meistrivõistlustel murdmaajooksus startisid täiskasvanutega ühes jooksus ka noorsooklassi sportlased. Naiste U23 vanuseklassi meistrikulla võitis üldarvestuses kuuendana lõpetanud Merili-Mai Kivimets (Tartu SS Kalev) ajaga 15:29. Tema järel lõpetas 4 km distantsi ja teenis hõbemedali Saina Mamedova ajaga 16:35 (KJK Kalev-Sillamäe), pronksise autasu võitis 16:50-ga Annika Roosleht (Treeningpartner).

sportiv.ee
Foto EKJL

Eelmine postitusPetankerid alustasid välihooaega
Järgmine postitusKäsipalli meistriliiga: hooaja viimase mängu võitis Kehra, sümboolses koosseisus mängijad kolmest tiimist