Предлагаем вашему вниманию календарь мероприятий, которые запланированы в марте на спортивных площадках Кохтла-Ярве.

 

Дата проведения Мероприятие Место проведения Организатор
1. 05.03

12.00-18.00

14. Eestimaa talimängud, ujumine Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Eestimaa Spordiliit Jõud

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

2. 05.03

12.00-18.00

14. Eestimaa talimängud, mälumäng Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

konverentsisaal

Eestimaa Spordiliit Jõud

 

3. 05.03

12.00-18.00

14. Eestimaa talimängud, kreeka-rooma, vabamaadlus, naistemaadlus

 

Ahtme kergejõustikuhall

Ahtme mnt 61

Eestimaa Spordiliit Jõud

Spordiklubi KULDKARU

Aleksei Hapov

 

4. 05.03

11.00-12.30

12.45-14.00

15.00-16.30

16.45-18.00

Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis

KK HITO/BC Karjamaa – Rakvere Spordikool/Tarvas II

Kadrina Karud/Tapa SK – SPORTKUNDA/Tarvas

Rakvere Spordikool/Tarvas II — Kadrina Karud/Tapa SK

SPORTKUNDA/Tarvas — KK HITO/BC Karjamaa

Spordihoone võimla

Järveküla tee 44

Korvpalliklubi Hito

Margo Tali

5. 10.03

19.00-21.00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, Esiliiga

Ida-Virumaa FC Alliance — FC Nõmme United

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

6. 11.03

15.15-18.30

Ida-Virumaa meistrivõistlused ujumises Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

 

7. 12.03

10.00-13.30

Ida-Virumaa meistrivõistlused ujumises Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Ujumisklubi AKTIIV

Sergei Mihhailov

 

8. 13.03

12.30-14.30

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, Premium liiga

Ida-Virumaa FC Alliance — FC Elva

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

9. 19.03

13.30-14.30

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, Esiliiga

Ida-Virumaa FC Alliance – Pärnu Jalgplliklubi

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

10. 19.03

11.00-14.00

Ida-Virumaa võistkondlikud meistrivõistlused sisekergejõustikus Ahtme kergejõustikhall

Ahtme mnt 61

KJK ATLEETIKA

Aleksandr Hvorõhh

11. 19.-20.03

11.00-18.00

Ida regiooni kohtunike seminar Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak/

Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 39a

Järveküla tee41

Eesti jalgpalli Liit

G.Ošomkov

12. 22.03

11.00-14.00

Ida-Virumaa TV 10 Olümpiastarti, 51.hooaja III etapp Ahtme kergejõustikhall

Ahtme mnt 61

IDA-VIRUMAA SPORDILIIT

KJK ATLEETIKA

Aleksandr Hvorõhh

13. 26.03

10.00-18.00

Kyokushinkai karate turniir Ahtme kergejõustikhall

Ahtme mnt 61

SPORDIKLUBI SEIBUN

Aleksei Korikov

14. 26.03

14.00-15.30

Rahvaliiga Optibet, korvpall, Ida regioon

Enteh – Tööriistamarket/Lüganuse

Spordihoone võimla

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

Предыдущая статьяЭстонский хоккейный союз подписал ходатайство с требованием применить санкции к хоккейным союзам России и Беларуси
Следующая статьяНарвитянин Валерий Федюшин завоевал серебро на чемпионате Европы по легкой атлетике

Оставьте ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.