Календарь спортивных состязаний на январь

0
498

Вот и наступил новый 2015 год, а вместе с ним и новый спортивный сезон. Предлагаем вашему вниманию календарь основных соревнований на январь.

3.01 kabeklubi Into seeriaturniiri esimene etapp Jõhvis

3.01 Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Molycorp Silmet – Tallinna Santeh

4.01 SHK karikas petangi tulistamisharjutuses Kohtla-Järvel

7.01 argipäeva suusaõhtute Iisaku etapp

9.-10.01 XI SK Dilan lahtine ujumise mitmevõistlus Kohtla-Järvel

10.01 Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United – Rummu Dünamo

10.01 Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina – Nõmme BSC Triobet

10.01 Ida-Virumaa sisekergejõustikumeistrivõistlused Kohtla-Järvel

10.01 rahvaliiga voor korvpallis Jõhvis

10.01 Ida-Virumaa korvpallikarikavõistluste finaal Jõhvis

11.01 Vello Kaaristo mälestusvõistlused suusatamises Narvas

11.01 Mäetaguse lahtised meistrivõistlused males ja kabes

11.01 Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises Narvas

14.01 argipäeva suusaõhtute Narva etapp

12.-18.01 Euroopa noorte tennisesarja U14 turniir Narvas

16.-18.01 Euroopa noorte korvpalliliiga U17 etapp Jõhvis

17.01 laste ujumissarja “Vetesell” etapp Kohtla-Järvel

17.01 Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Molycorp Silmet – Kiili JK

17.01 Eesti naiste korvpalliliiga, Sillamäe gümnaasium – Püssi/Jõhvi

18.01 petangi sisereitinguturniir paarismängus Kohtla-Järvel

18.01 Eesti jäähokimeistrivõistlused, Narva PSK – Kohtla-Järve Viru Sputnik

20.01 Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/Energia SK – Audentese SG/Noortekoondis

21.01 argipäeva suusaõhtute Pannjärve etapp

21.01 Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina – FC Narva United

23.01 Jõhvi lauatennise seeriavõistluse etapp

24.01 XXXV Avo Talpase mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses Kohtla-Järvel

24.01 Ida-Virumaa lauatennise seeriavõistluse etapp Narvas

24.01 Eesti petangimeistrivõistlused segatrios Kohtla-Järvel

24.01 rahvaliiga voor korvpallis Vokas

25.01 vabamaadluse seeriavõistluse “Nublust Nabini” etapp Kohtla-Järvel

25.01 petangi Eesti sisereitinguturniir paarismängus Kohtla-Järvel

25.01 IX sulgpalli seeriavõistluse etapp Jõhvis

25.01 Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/Energia SK – Tallinna Ülikool/VK Rakvere

25.01 Eesti jäähokimeistrivõistlused, Narva PSK – Tallinna Viking

25.01 XIV Ida-Virumaa mälumängumeistrivõistluste etapp Kohtla-Järvel

27.01 V Mäetaguse ujumise seeriavõistluse 50 m etapp

31.01 noortesarja etapp ujumises Kohtla-Järvel

31.01 Eesti noorte meistrivõistlused lauatennises Aseris

31.01 Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina – Tallinna SK Augur Enemat

Источник: Рене Кундла, sportiv.ee

Оставьте ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.