Peeter Olesk võitis Lapua Euroopa Karikavõistluste etapi

0
236
Männiku lasketiirus toimuval laskmise Lapua Euroopa Karikavõistluste etapi esimesel võistluspäeval kavas olnud täiskaliibrilise püstoli harjutuse võitis Peeter Olesk 589 silmaga. Tulemus on Peeter Oleski isiklik rekord ja ühtlasi ka Eesti rekordi kordamine.
Ülejäänud medalid läksid Soome, teise koha sai Jan Parhiala 578 silmaga ning pronksi Joonas Kallio 578 silmaga. Teistest Eesti laskuritest sai Nemo Tabur 574 silmaga 5. koha, Fred Raukas 570 silmaga 8. koha, Reijo Virolainen 568 silmaga 10. koha ja Jevgeni Mihhailov 555 silmaga 16. koha.
Võistkondlikult kuulus esikoht Eesti I võistkonnale koosseisus Peeter Olesk, Fred Raukas ja Reijo Virolainen uue Eesti rekordiga 1727 silma. Teise koha sai Soome II võistkond 1712 silmaga ja kolmanda Soome I võistkond 1708 silmaga.
Laskurliit.ee
Eelmine postitusEesti suurim rahvusvaheline jooksusündmus Tallinna maraton traditsioonilisel kujul tänavu ei toimu
Järgmine postitusKergejõustik: Toimus I. Vassiljeva nimeline Toila KJK jooks