Спорт Кохтла-Ярве в ноябре: календарь мероприятий

0
306

Предлагаем вашему вниманию календарь спортивных мероприятий, которые запланированы в ноябре на спортивных площадках Кохтла-Ярве.

Дополнительную информацию можно получить у главного специалиста Кохтла-Ярвеского горуправления по культуре и спорту Кристийне Агу — 3378506, [email protected]

Дата проведения Мероприятие Место Организатор
1. 2.11

16.00-18.00

Eesti jäähoki meistrivõistlused, COOLBET HOKILIIGA

HC Everest (K-Järve) – Tartu Välk

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Alexander Smetanin

2. 3.11

17.00-19.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U-17 JK Järve — U-17 FA Tartu Kalev Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion,

Altserva 6

Jalgpalliklubi Järve

Andrei Škaleta

3. 3.11

11.00-15.00

Laste kergejõustikuvõistlused, 2008-2009, 2010-2011 Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall,

Ahtme mnt. 61

Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
4. 5.11

18.30-20.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „E“ kl, 2008-2009

HC Everest (K-Järve) – Viru Sputnik (K-Järve)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Anatoli Dubkov

5. 7.11

18.15-19.45

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „C“ kl, 2004-2005

HC Everest (K-Järve) – Viru Sputnik (K-Järve)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Anatoli Dubkov

6. 10.11

10.00-15.00

Isadepäeva jalgpalliturniir Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall,

Ahtme mnt. 61

Jalgpalliklubi Järve

Andrei Škaleta

7. 10.11

10.30-15.00

Kohtla-Järve linna noorte meistrivõistlused males, U10 ja U12 Kohtla-Järve Spordikeskuse malesaal

Järveküla tee 44

Spordiklubi Valge Ratsu

Svetlana Pritulina

8. 10.11

12.30-14.00

Ida-Virumaa karikavõistlused korvpallis, Virumaa Politsei spordiselts — Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve Spordikeskuse võimla

Järveküla tee 44

Korvpalliklubi Hito

Margo Tali

9. 10.11

15.00-16.30

Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis, ENTEH – Narva SK Energia Kohtla-Järve Spordikeskuse võimla

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

10. 12.11

18.30-20.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „D“ kl, 2006-2007

HC Everest (K-Järve) – Viru Sputnik (K-Järve)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Anatoli Dubkov

11. 15.11

17.15-18.45

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „E1“ kl, 2008-2009

Viru Sputnik (K-Järve) – Kajakas (Tartu)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Spurnik

Sergei Konõšev

12. 15.11

18.30-19.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „E1“ kl, 2008-2009

HC Everest (K-Järve) – Kajakas (Tartu)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Anatoli Dubkov

13. 15.11

11.00-15.00

Ida-Virumaa lahtised kergejõustikuvõistlused Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall,

Ahtme mnt. 61

Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
14. 16.11

10.00-20.00

Jalgpalliturniir „I-Sport CUP 2019“ Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall,

Ahtme mnt. 61

Jalgpalliklubi Järve

Andrei Škaleta

15. 16.11

12.30-14.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „D“ kl, 2006-2007

HC Everest (K-Järve) – HC Panter (Tallinn)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Alexander Smetanin

 

16. 16.11

16.00-18.00

Eesti  äähoki meistrivõistlused, COOLBET HOKILIIGA

HC Everest (K-Järve) – HC Viking (Tallinn)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Alexander Smetanin

17. 17.11

12.30-13.45

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „C“ kl, 2004-2005

HC Everest (K-Järve) – HC Panter (Tallinn)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Alexander Smetanin

18. 17.11

12.00-13.30

13.30-15.00

16.30-18.00

18.00-19.30

Eesti meistrivõistlused korvpallis, U18

KK HITO/BC Karjamaa – Audentese SK

Korvpalliklubi Pärnu – Reinar Halliku Korvpallikool

Reinar Halliku Korvpallikool — Audentese SK

Korvpalliklubi Pärnu — KK HITO/BC Karjamaa

Kohtla-Järve Spordikeskuse võimla

Järveküla tee 44

Korvpalliklubi Hito

Margo Tali

19. 23.11

11.00-14.00

Kohtla-Järve meistrivõistlused sisekergejõustikus U20, U18, U16 ja U14 Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall,

Ahtme mnt. 61

Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
20. 27.11

19.30-21.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis, „C“ kl, 2004-2005

HC Everest (K-Järve) – PSK (Narva)

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Alexander Smetanin

21. 29.11

15.00-18.00

Ida-Virumaa karikavõistlused ujumises Kohtla-Järve Spordikeskuse siseujula

Järveküla tee 44

Ujumisklubi Aktiiv

Sergei Mihhailov

22. 30.11

9.30-12.30

Ida-Virumaa karikavõistlused ujumises Kohtla-Järve Spordikeskuse siseujula

Järveküla tee 44

Ujumisklubi Aktiiv

Sergei Mihhailov

23. 30.11

12.00-17.00

Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused judos Kohtla-Järve Spordikeskuse võimla

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiselts Kalev

Sergei Sergejev

24. 30.11

10.00-14.00

Jõhvi lahtised kergejõustikuvõistlused Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall,

Ahtme mnt. 61

KJK VISA

Lilia Schmidt

25. 30.11

16.00-18.00

Eesti jäähoki meistrivõistlused, COOLBET HOKILIIGA

HC Everest (K-Järve) – Narva PSK

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ HC Everest

Alexander Smetanin

Предыдущая статьяГлавная цель шпажистки Катрины Лехис — Олимпийские игры 
Следующая статьяБаскетбол: «Хито/Карьямаа» снова без победы

Оставьте ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.