Спорт в Кохтла-Ярве: мероприятия в мае

0
96

Предлагаем вашему вниманию календарь спортивных мероприятий, которые запланированы в мае на спортивных плошадках Кохтла-Ярве.

Дата проведения Мероприятие Место проведения Организатор
1. 01.05

10.00-10.50

10.00-10.50

11.00-11.50

11.00-11.50

12.00-12.50

12.00-12.50

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U8

Spordiklubi Viru Sputnik-HK Tornaado, ½

HC EVEREST-HC VIPERS 2, ½

HC EVEREST- HK Tornaado, ½

Spordiklubi Viru Sputnik- HC VIPERS 2, ½

HC VIPERS 2- HK Tornaado, ½

HC EVEREST- Spordiklubi Viru Sputnik

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

 

Sergei Konõšev

Alexander Smetanin

Alexander Smetanin

Sergei Konõšev

Alexander Smetanin

Alexander Smetanin

2. 01.05

13.00-15.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U18

Spordiklubi Viru Sputnik-PSK Narva U18

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

3. 01.05

16.00-18.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U20

Spordiklubi Viru Sputnik — SK Kajakas U20

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

4. 01.05

10.00-12.00

12.00-14.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis

Jõhvi FC Phoenix — Tartu WJK Santos Punane U13 Jõhvi FC Phoenix – FC Haabersti U15

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

FC Phoeniх, Sergei Ivanov
5. 07.05

10.00-15.00

SPIN-programmi jalgpalliturniir Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

SPIN

 

6. 07.05

15.00-17.00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, Esiliiga

Ida-Virumaa JK Alliance –Harju JK Laagri

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

7. 07.05

9.30-18.00

Rahvusvaheline noorte vabamaadluse turniir ALUTAGUSAE MÕMMI Wiru Spordikeskus

Järveküla tee 41

Spordiklubi Kuldkaru

Aleksei Hapov

8. 07.05

12.00-14.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U18

Spordiklubi Viru Sputnik-HC Panter U18

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

9. 07.05

14.00-16.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U16

HC Everest -HK Tornaado U16

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ Hokiklubi Everest

Alexander Smetanin

10. 07.05

16.00-18.00

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U18

HC Everest -Spordiklubi Viru Sputnik U20

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ Hokiklubi Everest

Alexander Smetanin

11. 08.05

13.00-15.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U14

Ida-Virumaa JK Alliance – Paide Linnameeskond  Järva U14

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

12. 08.05

15.00-17.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U21

Ida-Virumaa JK Alliance – Jõgeva SK Noorus 96 21

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

13. 08.05

10.30-14.00

Kiirmale, 9 etapp Spordihoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve SS Kalev

Svetlana Zaynetdinova

14. 13.05

17.30-18.30

14.05

11.00-12.30

Kohtla-Järve linna jooksumeistrivõistlused, I etapp

Sprint, Rahvapargi allee

 

Rahvapark SEKUNDOMER

Alexander Komshin

15. 14.05

12.00-14.00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U17 ELIITLIIGA III LIIGA

U-17 Kohtla-Järve FC Storm —  JK Keila ja Saue JK ÜM U17

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Kohtla-Järve JALGPALLIIKOOL FC Storm

Artjom Golubev

16. 14.05

15.00-17.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U14

Ida-Virumaa JK Alliance – JK Narva Trans U14 II liiga

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

17. 14.05

12.00-13.30

 

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U16

Spordiklubi Viru Sputnik- PSK Narva U16

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

18. 14.05

14.00-16.00

 

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U18

Spordiklubi Viru Sputnik- HK Tornaado U18

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

19. 15.05

10.30-14.00

Kohtla-Järve meistrivõistlused välkmales Spordihoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve SS Kalev

Svetlana Zaynetdinova

20. 15.05

12.00-14.00

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U14

Ida-Virumaa JK Alliance – Põlva FC Lootos U16 III liiga

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruväljak

Järveküla tee 39a

Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

21. 15.05

13.00-14.30

 

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U16

HC Everest -HK Panter U16

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

MTÜ Hokiklubi Everest

Alexander Smetanin

22. 15.05

15.00-16.30

 

Eesti noorte meistrivõistlused jäähokis U18

Spordiklubi Viru Sputnik- HC Panter U18

Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall

Spordi 4

Spordiklubi Viru Sputnik

Sergei Konõšev

23. 15.05

12.00-13.30

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis U12, VI  Ida-Virumaa JK Alliance (11)-FC Tallinn II (11) Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

24. 20.05

17.30-18.30

22.05

12.00-13.30

Kohtla-Järve linna jooksumeistrivõistlused, II etapp

Mäkkejooks

 

Sinivoore SEKUNDOMER

Alexander Komshin

25 28.05

10.45-14.45

Hooajalõpuvõistlus Wiru Spordikeskuse ujula Järveküla tee 41 Spordiklubi Dilan

Andrei Divissenko

26 22.05

12.00-17.00

Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused sportaeroobikas Wiru Spordikeskuse ujula Järveküla tee 41 Spordiklubi Fööniks

Tatjana Semtšenkova

27 28.05

12.00-13.30

 

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis U10, V Ida-Virumaa JK Alliance (11)-FC Tartu Kalev (11) Ahtme Põhikooli staadion Altserva 6 Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

28 28.05

Start 11.30

Kohtla-Järve linna jooksumeistrivõistlused, III etapp Jooks Metsapargis

 

Metsapark SEKUNDOMER

Alexander Komshin

29 29.05

10.30-14.00

Kohtla-Järve meistrivõistlused kiirmales Spordihoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve SS Kalev

Svetlana Zaynetdinova

30 29.05

12.00-13.30

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis U12, VI  Ida-Virumaa JK Alliance (11)-Nõmme Kalju FC (11) Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Ida-Virumaa

FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

KOOLISPORDI VÕISTLUSED

1. 10.05

13.00

„LÕBUSAD STARDID“, 1.-3.kl. Ahtme kergejõustikuhall

Ahtme mnt 61

Kohtla-Järve Järve Kool

Kadre Maalma

2. 18.05

13.00

Teatejooksud 4.-5., 6.-7. ja 8.-9.kl. Kohtla-Järve Järve Kooli staadion Katse tn 2 Kohtla-Järve Järve Kool

Kadre Maalma

 

Предыдущая статьяХоккей: команда Эстонии в матче за бронзу проиграла Украине
Следующая статьяЖенская команда «Феникс/Нарва Транс» одержала в гостях победу

Оставьте ответ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.