Спортивные мероприятия в Кохтла-Ярве

0
175

Предлагаем вашему вниманию календарь спортивных мероприятий, которые намечены провести в мае на спортивных площадках г. Кохтла-Ярве.

Дата Мероприятие Место проведенния Организатор
1. 3.05
19:00-21:00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, EL B

Kohtla-Järve JK- Järve –  Lasnamäe FC Ajax

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi Järve
Andrei Škaleta
2. 5.05
15:00-17:00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U16, II liiga

Jõhvi FC Phoenix (03) – Põlva FC Lootos (03)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
3. 5.05

10:30-14:00

Lastesarja „Vetesellist Vahumeistriks“ finaalvõistlus Kohtla-Järve Spordikeskuse siseujula
Järveküla tee 44
Spordiklubi Dilan
4. 6.05
18:00-20:00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U15, II liiga

JK Järve (04) – Tallinna FC Flora II (04)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi Järve
Andrei Škaleta
5. 6.05
10:30-14:30
Kiirmale, IX etapp Kohtla-JärveSpordikeskuse malesaal
Järveküla tee 44
K-Järve Spordiselts KALEV
Svetlana Zaynetdinova
6. 12.05
12:00-14:00
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U12, IV

JK Järve (07) – Rakvere JK Tarvas I (07)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi Järve
Andrei Škaleta
7. 13.05
13:00-15:00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, N

JK Järve (N) – Tallinna JK Legion (N)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi Järve
8. 13.05
10:30-14:30
Välkmale, X etapp Kohtla-Järve
Spordikeskuse malesaal
Järveküla tee 44
K-Järve Spordiselts KALEV
Svetlana Zaynetdinova
9. 19.05
12:00-15:00
I Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele
Регистрация до 16 мая!
Kukruse Polaarmõis Spordiportaal Sekundomer
Aleksandr Komšin
10. 19.05
13:00-15:00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, EL B, XIV voor

JK- Järve –  FC Nõmme United

Kohtla-Järve
Spordikeskuse jäähall
Spordi 4
Jalgpalliklubi Järve
Andrei Škaleta
11. 20.05
10:30-14:30
Kiirmale, X etapp Kohtla-Järve
Spordikeskuse malesaal
Järveküla tee 44
K-Järve Spordiselts KALEV
Svetlana Zaynetdinova
12. 20.05
11:00-13:00
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U12

FC Viru Star (07) – FC Sillamäe Kalev (07)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi FC Viru Star
Alexander Ryabchun
13. 20.05
18:00-20:00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U15, II liiga

JK Järve (04) – Nõmme Kalju FC (04)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi Järve
Andrei Škaleta
14. 24.05

19:00-21:00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, EL B, XV voor

JK- Järve –  Vändra JK Vaprus

Kohtla-Järve
Spordikeskuse jäähall
Spordi 4
Jalgpalliklubi Järve
15. 26.05
11:00-14:00
III Heategevusjooks „EASTMAN CHARITY RUN“ Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Kohtla-Järve rahvapark
Eastman Specialties OÜ
Kohtla-Järve Linnavalitsus
KJK Atleetika
Kristiine Agu
Natalja Barõšnikova
16. 26.05
12:00-14:00
Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U12

JK Järve (07) – Pide LM Tapa (07)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion
Altserva 6
Jalgpalliklubi Järve
Andrei Škaleta
17. 27.05
18:00-20:00
Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U15, II liiga

JK Järve (04) – FC  Tallinn (04)

K-Järve Ahtme Gümnaasiumi, staadion, Altserva 6 Jalgpalliklubi Järve

 

Предыдущая статьяФигурное катание: представительницы клуба Ice-Way не остались без медалей
Следующая статьяФутбол: «Нарва Транс» избежала поражения в дополнительное время

Оставьте ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.