Coolbet Hokiliiga finaalis kohtuvad Tartu Välk 494 ja Riia HK Kurbads

0
17

Riia HK Kurbads alistas Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeria kolmandas ja ühtlasi otsustavas kohtumises Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) ning pääses võitudega 2:1 finaali, kus vastaseks Tartu Välk 494.

Mänguajast oli kulunud 26:51 kui kodujääl mänginud HK Kurbads läks Martinš Vitolinši väravast mängu juhtima, pisut enam kui seitse minutit hiljem seadis Anton Kuznetsov jalule viigi. Läti klubi võiduvärava viskas kolmanda kolmandiku keskel Matiss Birinš.

HK Kurbadsi väravavaht Uldis Čalpa tõrjus mängu jooksul 29 ning HC Everesti kolleeg Maksim Klimenko 31 vastaste pealeviset.

Esimesena jõudis finaali tiitlikaitsja ja põhiturniir parim Tartu Välk 494, alistades poolfinaalseerias Tallinna esindusmeeskond HC Panteri mängudega 2:0.

Kolme võiduni mängitav finaalseeria algab pühapäeval, 10. aprillil.

Eelmine postitusMeeste saalijalgpallikoondist ootab Moldovas ees MM-valikturniir
Järgmine postitusEesti U18 noortekoondis alustas Tondiraba jäähallis toimuvat MM-turniiri 3:2 võiduga Suurbritannia üle