Eesti koondis lõpetas MM-turniiri 0:8 kaotusega Ukrainale ja pälvis neljanda koha

0
35

Eesti meeste jäähokikoondis lõpetas eile õhtul MM-i I divisjoni B-grupi turniiri Tychys 0:8 kaotusega Ukrainale (0:1, 0:4, 0:3) ning pälvis neljanda koha.

Ukrainlaste väravad viskasid Igor Merezhko (1+2), Mykhailo Simchuk (2+1), Olexander Peresunko (2+1), Vitali Lyalka (1+1), Vadym Mazur (1+1) ja Yevgen Fadyeyev (1+1).

Kõik Eesti koondise 18 pealeviset langesid Ukraina koondise väravavahi Dmytro Kurbytsky saagiks. Kahel esimesel kolmandikul Eesti meeskonna väravat kaitsnud Villem-Henrik Koitmaa tõrjus 22 ning viimaseks perioodiks jääle tulnud MM-i debütant Henrik Virro 8 vastaste üritust.

Turniiri võitis Poola, alistades otsustavas mängus Jaapani 2:0. Poola kogus neljast mängust 11, Jaapan 9, Ukraina 7. Eesti 3 ning järgmiseks hooajaks II divisjoni A-gruppi langenud Serbia 0 punkti.

Eelmine postitusXVI Kindral Tõnissoni jooks. 1.mai 2022
Järgmine postitusRattaralli pikk distants stardib esmakordselt rahvusvahelises UCI Gran Fondo sarjas