Jalgpall. Eesti meistrivõistlused, Premium liiga.

Tallinna FC FloraНооаeg 2020 
Hooaeg
2021
Hooaeg 2022. Tulemused SIIN.
Hooeg 2023. Tulemused SIIN.

 

HOOAEG 2024

1 Tallinna FCI Levadia 16 12 3 1  37:6 39
2 Tallinna FC Flora 17 9 5 3  30:19 32
3 Nõmme Kalju FC 15 8 5 2  29:16 29
4 FC Paide Linnameeskond 17 9 1 7  26:19 28
5 Narva Trans 15 5 3 7  22:33 18
6 JK Tallinna Kalev 17 4 4 9  20:34 16
7 Tartu JK Tammeka JK 14 4 4 6  18:17 16
8 FC Kuressaare 14 3 4 7  18:30 13
9 Pärnu JK Vaprus 15 3 4 8  15:27 13
10 Nõmme United FC 14 2 3 9  9:23 9

ESILIIGA
ESILIIGA B

Mängude kalender. Premium liiga
1.voor. 1.-3.03.2024

Tallinna FC Flora – FC Nõmme United 2:0 (2:0)
FC Kuressaare – Nõmme Kalju FC 0:6 (0:3)
Tallinna FCI Levadia – JK Narva Trans 6:0 (3:0)
JK Tallinna Kalev – Tartu JK Tammeka 1:1 (0:0)
Pärnu JK Vaprus – Paide Linnameeskond 0:3 (0:0)

2.voor. 9.-10.03.2024
Tartu JK Tammeka – Pärnu JK Vaprus 1:0 (1:0)
Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans 3:0 (2:0)
FC Kuressaare – Tallinna FCI Levadia 0:6 (0:2)
Paide Linnameeskond – FC Nõmme United 3:1 (2:0)
Tallinna FC Flora – JK Tallinna Kalev 2:2 (0:1)

3.voor. 16.-17.03.2024
JK Tallinna Kalev – Tallinna FCI Levadia 0:2 (0:2)
JK Narva Trans – Tartu JK Tammeka 0:5 (0:2)
Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora 2:1 (1:1)
Pärnu JK Vaprus – FC Kuressaare 3:2 (0:1)
FC Nõmme United – Nõmme Kalju FC 0:0

4.voor. 29.-31.03.2024
FC Kuressaare – JK Tallinna Kalev 3:0 (1:0)
Pärnu JK Vaprus – Nõmme Kalju FC 1:2 (1:1)
JK Narva Trans – FC Nõmme United 2:0 (1:0)
Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora 0:0
Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond 2:0 (1:0)

5.voor. 5.04-7.04.2024
FC Nõmme United – Tartu JK Tammeka 2:1 (0:1)
Nõmme Kalju FC – Tallinna FCI Levadia 1:5 (1:3)
Paide Linnameeskond – FC Kuressaare 3:1 (1:1)
Tallinna FC Flora – JK Narva Trans 4:3 (2:0)
JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus 3:1 (1:0)

6.voor. 13.04-14.04.2024
Tartu JK Tammeka – FC Kuressaare 1:2 (0:2)
JK Narva Trans – JK Tallinna Kalev 2:2  (0:0)
Tallinna FCI Levadia – FC Nõmme United 2:0 (1:0)
Pärnu JK Vaprus – Tallinna FC Flora 1:3 (0:3)
Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond 2:1 (1:1)

7.voor. 20.04-21.04.2024
FC Nõmme United – JK Tallinna Kalev 0:2 (0:2)
Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 0:1 (0:0)
Tallinna FCI Levadia – Pärnu JK Vaprus 1:1 (1:0)
FC Kuressaare – JK Narva Trans 5:0 (5:0)
Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC 2:2 (1:1)

8. voor. 26.04-28.04.2024
Pärnu JK Vaprus – FC Nõmme United 2:1 (1:1)
JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC 0:2 (0:1)
FC Kuressaare – Tallinna FC Flora 2:2 (1:0)
Tartu JK Tammeka – Tallinna FCI Levadia 0:3 (0:2)
JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 1:1 (1:0)

9. voor. 3.05-5.05.2024
Nõmme Kalju FC – Tartu JK Tammeka  4:2 (3:2)
FC Nõmme United – FC Kuressaare 1:1 (1:1)
JK Narva Trans – Pärnu JK Vaprus 0:0
Paide Linnameeskond – JK Tallinna Kalev 2:0 (1:0)
Tallinna FC Flora – Tallinna FCI Levadia 1:0 (1:0)

10. voor. 11.05-12.05.2024
Tallinna FC Flora – Pärnu JK Vaprus 0:1 (0:0)
FC Kuressaare – Tartu JK Tammeka 0:0
Tallinna FCI Levadia – Nõmme Kalju FC 0:0
JK Tallinna Kalev – JK Narva Trans 1:0 (0:0)
FC Nõmme United – Paide Linnameeskond 0:1 (0:1)

11.voor. 18.05-19.05.2024
Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond 1:2 (1:1)
JK Narva Trans – Tallinna FC Flora 1:3 (0:0)
Nõmme Kalju FC – FC Kuressaare 3:0 (2:0)
JK Tallinna Kalev – FC Nõmme United 2:0 (2:0)
Pärnu JK Vaprus – Tallinna FCI Levadia 0:2 (0:0)

12.voor. 21.05-23.05.2024
Tallinna FC Flora – FC Kuressaare 1:0 (0:0)
Tallinna FCI Levadia – JK Tallinna Kalev 2:2 (0:1)
Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC  0:2 (0:0)
FC Nõmme United – JK Narva Trans 1:3 (0:1)
Pärnu JK Vaprus – Tartu JK Tammeka 1:1 (0:1)

13.voor. 27.05-29.05.2024
Tartu JK Tammeka – JK Narva Trans 0:2 (0:1)
FC Kuressaare – Pärnu JK Vaprus 2:2 (2:0)
Nõmme Kalju FC – FC Nõmme United 1:1 (1:1)
Paide Linnameeskond – Tallinna FCI Levadia 0:1 (0:0)
JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Flora 2:3 (1:3)

14.voor. 31.05-2.06.2024
FC Nõmme United – Pärnu JK Vaprus 2:1 (1:0)
Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond 2:0 (2:0)
Tallinna FCI Levadia – FC Kuressaare 2:0 (1:0)
JK Narva Trans – Nõmme Kalju FC 4:1 (2:1)
Tartu JK Tammeka – JK Tallinna Kalev 4:0 (0:0)

15. voor. 15.06 – 16.06.2024
Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:0
JK Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond 2:5 (2:2)
Pärnu JK Vaprus – JK Narva Trans 1:4 (0:2)
Tallinna FCI Levadia – Tartu JK Tammeka
FC Kuressaare – FC Nõmme United

16.voor. 18.06-19.06.2024
Nõmme Kalju FC – JK Tallinna Kalev
Paide Linnameeskond – Pärnu JK Vaprus
JK Narva Trans – FC Kuressaare
FC Nõmme United – Tallinna FCI Levadia
Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka

17.voor. 28.06-29.06.2024
Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju FC
FC Kuressaare – Paide Linnameeskond
Pärnu JK Vaprus – JK Tallinna Kalev
JK Narva Trans – Tallinna FCI Levadia
FC Nõmme United – Tallinna FC Flora

18.voor. 3.07-4.07.2024
Nõmme Kalju FC – Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev – FC Kuressaare
Tallinna FCI Levadia – Tallinna FC Flora
Paide Linnameeskond – JK Narva Trans
Tartu JK Tammeka – FC Nõmme United