Ida-Virumaa parimad sportlased

2020

Mehed:
1. Erik Reinbok – vabamaadlus, Kohtla-Järve
2. Mikhail Kushteyn – sõudmine, Narva
3. Vladimir Frolov – kergejõustik, Narva

Naised:
1. Aveli Uustalu – murdmaasuusatamine, Alutaguse
2. Alina Botštarjova – laskesuusatamine, Narva
3. Valeria Matšel – laskmine, Narva

Neiud:
1. Jekaterina Mirotvortseva – kergejõustik, Sillamäe
2. Anastassia Bobõleva – laskmine, Narva
3. Diana Gorišnaja – poks, Kiviõli

Noormehed:
1.Viktor Morozov – kergejõustik, Kohtla-Järve
2. Demid Solodov – ujumine, Narva
3. Andrei Timošin – male, Kohtla-Järve

Võistkond:
Mihhail Netšajev / Ignat Gontšarov – sõudmine, Narva

Meesveteran:
Üllar Rego – discgolf, Lüganuse

Naisveteran:
Anna Romanenko – kergejõustik, lauatennis, Jõhvi

2019

MEHED:
1. Erik Reinbok (vabamaadlus, Kohtla-Järve), treener Aleksei Hapov ja Jevgeni Tarassov
2. Mikhail Kushteyn (sõudmine, Narva), treener Valeri Osmokesku
3. Andrei Mihhailov (laskmine, Narva), treener Aleksandr Makarov

NAISED:
1. Inga Palu (taekwondo, Sillamäe), treener Igor Aleksandrov
2. Vlada Stepanova (sumo, Narva), treener Ivan Novitski
3. Anžela Voronova (laskmine, Narva), treener Ain Muru

NOORMEHED:
1. Gleb Karpenko (jalgrattasport, Narva-Jõesuu), treener Sergei Karpenko
2. Demid Solodov (ujumine, Narva), treener Sergei Izotov
3. Boriss Stupkin (sambo, judo, Kohtla-Järve), treener Sergei Sergejev

NEIUD:
1. Jekaterina Mirotvortseva (kergejõustik, Sillamäe), treener Jevgeni Terentjev
2. Aleksandra Moissejeva (laskmine, Narva), treener Svetlana Nemtsova
3. Pippi-Lotta Enok (kergejõustik, Jõhvi), treener Liivi Eerik

VÕISTKOND:
1. HC Everest naiskond (jäähoki, Kohtla-Järve), treener Juri Petrov

VETERANID:
Naisveteran –  Nadezda Poljakova (Narva)
Meesveteran –  Valeri Fedjuhin (Narva)

2018

Parim mees:
1. Jevgeni Soltruk – vabamaadlus (treener Aleksei Hapov)
2. Mikhail Kushteyn – sõudmine (treener Valeri Osmokesku)
3. Riho Keerme – mootorrattasport (treener Arvo Keerme)

Parim naine:
1. Tatjana Mannima – suusatamine (treener Viktor Kaurson)
2. Inga Palu – taekwondo (treener Igor Aleksandrov)
3. Anžela Voronova – laskmine

Parim noormees:
1. Erik Reinbok – vabamaadlus (treener Aleksei Hapov)
2. Gleb Karpenko – jalgrattasport (treener Sergei Karpenko)
3. Joonas Niine – ujumine (treener Sergei Mihhailov)

Parim neiu:
1. Angelina Matjuhhina – tõstmine (treener Anatoli Sosnovski)
2. Luna-Aleksandra Lagoda – kergejõustik (treener Harry Lemberg)
3. Katrin Smirnova – laskmine (treener Aleksandr Makarov)

Parim võistkond:
Jalgpalliklubi Narva Trans (president Nikolai Burdakov)

Eriauhind:
Kohtla-Järve jalgpalliklubi Järve (peatreener Andrei Škaleta ja treener Viktor Nesterenko)

2017

Mehed:
1) NIKITA LOPOUHHOV (judo, sumo) Narva-Jõesuu – treener Nikolai Novitski
2) VEIKKO TIHVAN (jahipraktiline laskmine) Sonda – manager Kaupo Tihvan
3) SEMJON KARHANIN( poks) Kohtla-Järve – treener Vladimir Zažogin

Naised:
1) ANŽELA VORONOVA (laskmine) Narva
2) TATJANA MANNIMA (murdmaasuusatamine) Kiviõli – treener Viktor Kaurson
3) ULJANA BORODATŠOVA (sõudmine) Narva – treener Valeri Osmokesku

Noormehed:
1) NIKITA TŠEHHONIN (maadlus) Kohtla-Järve – treenerid Aleksei Hapov ja Jevgeni Tarassov
2) DENISS ŠALKAUSKAS (kergejõustik) Kohtla-Järve – treener Viktor Predbannikov
3) BORISS STUPKIN (judo) Kohtla-Järve – treener Sergei Sergejev

Neiud:
1) ALEKSANDRA MOISSEJEVA (laskmine) Narva – treener Svetlana Nemtsova
2) PIPPI-LOTTA ENOK (kergejõustik) Jõhvi – treener Hanno Koll
3) VLADA STEPANOVA (judo, sumo) Narva – treener Ivan Novitski

Võistkond:
1) NARVA UNITED FC SAALIJALGPALLIMEESKOND Narva – treener Aleksandr Dmitrijev

Eritunnustatud invasportlased:
1) VALENTIN KRASSIKOV (ratastoolivehklemine) Narva – treener Alexandr Larjushin
2) DMITRI KRASSIKOV (ratastoolivehklemine) Narva – treener Alexandr Larjushin