25. Tamsalu-Neeruti maraton lükkub edasi

0
13

Selle nädala laupäeval toimuma pidanud 25. Tamsalu-Neeruti maraton lükkub ebasoodsate ilmastikutingimuste tõttu kuu aega edasi ja suusasündmuse uueks kuupäevaks saab 3.märts. Järgmine etapp rahvasuusatajate sarjas peetakse 9. ja 10. veebruaril Alutagusel, kus on plaanis nii ajavõtuta ÖÖmaraton, klassikatehnikas peetav maraton, poolmaraton kui põnev programm lastele.

Tamsalu-Neeruti maratoni peakorraldaja Vahur Leemets tegi otsuse maratoni edasi lükata täna keskpäeval rajaoludega täpsemalt tutvudes. „Rada on suures osas sõidetav ja välja sulanud kohad oleks nii-öelda hädapärast ka taastatavad, aga olud on hetkel väga vesised ehk kui see kõik ära külmub, on meil siin suur jääväli. Rahvasuusatajale pole mõistlik ega ka ohutu siia elamusi saama tulla. Maratonilt saadavad emotsioonid ja kogemused peaksid olema ikka positiivsed,“ rõhutas Leemets.

Alutaguse maratonide korraldajate sõnul on nende olud head ning hetkel on kõik plaanipärane. „Maratoni saab korraldada pikal põhiringil ning selleks me hetkel ka valmistume,“ sõnas Andres Laur. „Kui mujal on tulnud vihma ja olnud kuni neli soojakraadi, siis Alutagusele pole vihmana sademed jõudnud ning temperatuur on metsade vahel pigem maksimaalselt ühe soojakraadi ringis. Sulaga rajamasin peale ei lähe, aga hetkel on kõik plaanipärane ja oodata on ka nii miinuskraade kui lumelisa,“ ütles Laur.

Alutaguse maratoni soodusregistreerimise II voor saab läbi 7.veebruariga.

estoloppet.ee

Eelmine postitusRahvusvaheline mitmevõistlus TALLINN 2024 toob starti 20 erineva riigi sportlased
Järgmine postitusTÄHELEPANU! Avatud on registreerimine VI Kahe Silla Jooksule

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.