Aimar Andruse sai olümpia kvalifikatsiooniturniiril 5. koha

0
43

Viimasel olümpia kvalifikatsiooniturniiril maadluses võitis Aimar Andruse 1/8 finaalis Ungari maadleja Murad Kuramagomedovi. Kümme sekundit enne lõppu oli Andruse 1:4 taga, aga suutis sooritada 4 punktise võtte ning võitis 5:4.

Veerandfinaalis tuli Andrusele vastu Ukraina maadleja Vasyl Mykhailov, kellele eestlane kaotas ülekaalukalt 0:11. Kuna  ukrainlane oli poolfinaalis võidukas ja jõudis finaali, sai Andruse maadlemist jätkata lohutusringides.

Lohutusringis tuli vastu Mongoolia maadleja Byambadorj Bat Erdene. Viimaste sekunditeni pingelise matši suutis Andruse oma kasuks pöörata 5 sekundit enne lõppu ning võitis seisuga 6:5.

Pronksmedalimatšis tuli Andrusele vastu Iisraeli maadleja Mitchell Louis Finesilver, kes on selle aasta EM pronksmedalist. Ka seekord läks medaliga koju Iisraeli maadleja, võites pronksikohtumise seisuga 2:4. Anndrusele jäi kahe võidu ning kahe kaotusega olümpia kvalifikatsiooniturniirilt 5. koht.

Homme laupäeval alustab võistlemist kreeka-rooma maadleja Helary Mägisalu. Kehakaalus -60kg tuleb avaringis Mägisalu vastaseks Ungari maadleja Krisztian Kecskmeti.

Pressiteade

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.