Algas 39. Tartu rattaralli virtuaalsõit

0
344

Reedel startis 14. juunini kestev Tartu rattaralli. Legendaarne maanteeratturite festival, mis toob igal kevadel kokku tuhanded rattasõbrad Eestist ja naaberriikidest, toimub tänavu üldistest oludest tingituna uuel kujul.

Virtuaalse rattaralli saab läbida kolme erineva pikkusega distantsil. Traditsiooniliste 128 ja 58 km radade kõrval on valikus ka uus ning kõige lühem, 25 km distants. Koht, kus sõiduring teha, jääb iga osaleja enda otsustada. Selleks sobivad nii Tartu rattaralli tähistatud originaalrajad Lõuna-Eestis, kui ka muud osalejale endale kõige paremini sobivad marsruudid tema kodupaigas. Harrastajad, kel mingil põhjusel ei ole võimalik looduses sõita, saavad soovi korral läbida valitud distantsi trenažööril.

Soovitud rallidistants tuleb läbida kahe nädala jooksul vahemikus 29. mai – 14. juuni ning saata oma sõidulogi korraldajatele.

Kõiki lõpetajaid ootab suursugune rattaralli medal, mis saadetakse osalejatele postiga kahe nädala jooksul pärast tulemuse kinnitamist. Medali Eesti-sisene saatekulu sisaldub rattaralli osavõtutasus. Lisaks saab ürituse kodulehelt alla laadida ja soovi korral ise välja printida stardinumbri ning diplomi.

Tartu rattaralli virtuaalsõit on ühtlasi tänavuse Tartu maratoni Kuubiku hooaja teine osavõistlus. Sarja sügisesed üritused – Tartu rulluisumaratoni, Tartu rattamaratoni ning Tartu linnamaratoni – loodavad korraldajad viia ellu juba tavaprogrammi alusel.

Eelmine postitusNoorte Swedbank rannavõrkpallisari stardib Tartus
Järgmine postitusTartu linna meistrivõistlused tõstmises toimuvad 4. juulil

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.