Anet Angelika Koskel ja Helena Narmont tulid kolmandat korda järjest Eesti meistriteks

0
201

Eesti meistrivõistlustel selgusid neljapäeva õhtul esimesed võitjad, kui naiste paarismängu finaalis võitsid Anet Angelika Koskel ja Helena Narmont (2) Elena Malõgina ja Katriin Saare (1) 6:0, 2:6, 6:1.

Võib ju tunduda, et kui ühel pool on üksikmängu kaks finalisti ja teisel pool mängijad, kellest parim (Narmont) jõudis vaid veerandfinaali, siis on tulemus otsustatud, aga tegelikult läks vastupidi. Samas ei olnud tegemist üllatusega, sest Koskel Narmont võitsid paarismängu tiitli kolmandat aastat järjest! Ehkki finaal oli pisut heitlik ja pärast seitsme järjestikuse geimi võitnist loovutasid Koskel Narmont initsiatiivi, olid nad vastastest üle just neis elementides, mis on kõige tähtsamad paarismängus.

Narmonti treener Alti Vahkal hindas võitjate esitust väga kõrgelt. “Koskel ei ole küll minu õpilane, aga finaali plaani panime koos paika ja tüdrukud täitsid kõik neile pandud ülesanded,” ütles Vahkal.

tennis.ee
foto ETL

Eelmine postitusNaiste üksikmängu finaalis kohtuvad Malõgina – Saar
Järgmine postitusKatriin Saar jättis kasutamata kaks matšpalli ja kaotas Elena Malõginale