Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi loositi samasse tabeliossa, võivad kohtuda 3. ringis

0
440

Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste loos tõi Anett Kontaveidile (17. asetus) ja Kaia Kanepile avaringis tuttavad vastased ning mõlemad eestlannad loositi sedavõrd lähestikku, et võivad 3. ringis kohtuda.

Toome järjest välja selle tabeliosas, kuhu kuulub kaheksa mängijat: Anett Kontaveit (17) – Caroline Garcia (Prantsusmaa, WTA 45.), Aliaksandra Sasnovitš (Valgevene, WTA 96.) – Anna-Lena Friedsam (Saksamaa, WTA 104.), Kaia Kanepi (WTA 106.) – Marie Bouzkova (Tšehhi, WTA 46.), Margarita Gasparjan (Venemaa, WTA 122.) – Elise Mertens (Belgia, 16).

Seega on loos tekitanud mitu huvitavat kokkusattumust: 1) Kontaveit kohtub teist turniiri järjest Garciaga, keda ta Roomas võitis 6:4, 6:3; 2) Kanepi kohtub Bouzkovaga, kellega ta 2020. aastal on juba mänginud ja kaotas Brisbane’is 5:7, 6:3; 3) Anetti ja Kaia vastased on edetabelis kõrvuti; 4) Samas tabeliosas on ka Sasnovitš ja Mertens, kellega on Anett viimasel paaril aastal mänginud ebaõnnestunult – üldseis nendega vastavalt 4:5 ja 1:2.

Nii ei saa vähemalt Anetti loosi kuigi heaks pidada, sest tema ei saanudki kokku minna kellegagi WTA 37 parema seast, aga maailma 45. reket on võimalike vastaste hulgas üks tugevamaid. Edasi võib juhtuda, et teises ringis on vastane Sasnovitš ja võidu korral kolmandas Mertens. Kaia sai loosivõimalusi arvestades umbes keskmise tugevusega vastase – vähemalt ei teostunud 33,3% tõenäoline variant, et ta läinuks kohe kokku asetatud mängijaga.

Mängija, kes nimetatud kaheksa naise seast kogub ainsana kolm võitu, peaks 1/8 finaalis suure tõenäosusega kohtuma Elina Svitolinaga (Ukraina, 5), kes on kõrvalasuva tabeliosa arvatavalt tugevaim tennisist.

Kui US Openil ei teinud naiste üksikmängus kaasa kuus esikümne mängijat, siis Pariisis on puudujaid neli: Ashleigh Barty (Austraalia, 1.), Naomi Osaka (Jaapan, 3.), Bianca Andreescu (Kanada, 7.) ja Belinda Bencic (Šveits, 10).

tennisnet.ee

Eelmine postitusJalgrattasport: Äkkekülas toimus Ida-Virumaa rattaõhtute etapp
Järgmine postitusKorvpall: KK HITO/BC Karjamaa võitis võõrsil

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.