Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi said US Openi vastased teada

0
220

Neljapäeva õhtul loositi US Openil üksikmängu avaringi paarid ning nii Anett Kontaveidi (14) kui ka Kaia Kanepi vastane on enam-vähem samast puust mängija.

Nii kohtub Anett esimeses ringis maailms 53. reketi Danielle Collinsiga (USA) ja Kaia Katerina Siniakovaga (Tšehhi, WTA 55.). Siiski võib Anetti vastast pidada ohtlikumaks, sest 26-aastane Collins on 2019. aasta Australian Openi poolfinalist. 24-aastasel Siniakoval suure slämmi üksikmängus sarnaseid saavutusi pole, aga paarismängus on ta 2018. aastal tulnud kahel korral meistriks. Collinsiga oleks Anett võinud kokku minna ka Cincinnati turniiril, aga ameeriklanna kaotas avaringis Jil Teichmannile (Šveits). Ka koroonaviiruse pausi ajal USA-s peetud turniiridel Collins kuigi heas vormis polnud. Siniakova on pärast pausi mänginud Praha turniiril ja temagi langes avaringis välja kaotusega Tamara Zidanšekile (Sloveenia).

Pikemalt kirjutame Anetti ja Kaia vastastest eelloos. Meie jaoks soodsalt peaksid Eesti tennisistid mängima erinevatel päevadel, sest Kontaveit on tabeli ülemisel, aga Kanepi alumisel poolel. Anettil ei tule tänu asetusele kahes esimeses ringis vastaseid 32 parema hulgas ja kui tal õnnestub Collinsit võita, peaks järgmine vastane olema kergem – kas Kaja Juvan (Sloveenia, WTA 112.) või Usue Maitane Arconada (USA, 140.). Asetatutest peaks Anetti esimene vastane olema Magda Linette (Poola, 24), kui mõlemad kaks ringi võidavad.

Kanepil on raskem, sest teises ringis ootab ilmselt praegu heas hoos olev Ons Jabeur (Tuneesia, 27), aga kolmandas tõenäoliselt Australian Openi võitja Sofia Kenin (USA, 2).

Avaringi huvitavaimad paarid võiksid olla Anastasija Sevastova (Läti, 30) – Cori Gauff (USA), Jekaterina Aleksandrova (Venemaa, 21) – Kim Clijsters (Belgia) ja Karolina Muchova (Tšehhi, 20) – Venus Williams (USA). Vaadake US Openi naiste üksikmängu tabelit siit.

tennis.ee

Eelmine postitusHokiklubi Everest võistlusvormi esitlus lükkub edasi
Järgmine postitus

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.