Anett Kontaveit leidis uue treeneri, Wimbledoni turniirist osavõtt peaks olema kindel

0
149

Maailma teine reket Anett Kontaveit teatas oma kodulehekülje vahendusel, et alustab koostööd 45-aastase sakslasest treeneri Torben Beltziga.

Beltz on enim tuntud slämmiturniiride kolmekordse võitja ja endise maailma esireketi Angelique Kerberi treenerina, kelle käe all võitis sakslanna 2016. aastal nii Austraalia kui USA lahtised, lisaks jõudis Wimbledonis, Rio olümpial ja WTA aastalõputurniiril finaali. Kerberit on Beltz treeninud neljal erineval perioodil, viimati eelmisel aastal.

Vahepeal on Beltz treeninud ka 2021. aasta US Openi võitjat Emma Raducanut, aga see koostöö ei kestnud kaua – algas eelmise aasta novembris ja lõppes tänavu aprillis. Raducanu ei ole päras slämmiturniiri võitmist endist taset saavutanud ja seetõttu on ka tihti vahetanud juhendajaid.

Anett ja Torben Beltz alustavad ühiseid treeninguid juba täna ja praeguste plaanide kohaselt sõidavad peagi Inglismaale, kus 27. juunil algab Wimbledoni suure slämmi turniir.

Aneti koostöö eelmise treeneri Dmitri Tursunoviga katkes, kuna viisaprobleemide tõttu ei olnud treeneril võimalik temaga igal pool kaasas käia, Anett tundis, et vajab treenerit, kes on temaga võistlustel kaasas. “Tahan tänada Dmitrit väga eduka koostöö eest, nautisime koos mitmeid häid võite,” ütles Anett kodulehekülje vahendusel.

tennis.ee

Eelmine postitusJõhvi kergejõustikuõhtu tuleb kõrgeklassiline
Järgmine postitusEesti paariseruline neljapaat sai MK-etapil teise koha

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.