Anname üheskoos Kristjan Ilvesele hoogu juurde: tule Otepää MK-etapile!

0
71

Kolmapäeval tulid Piletitaskus müügile juba kuu aja pärast, 10.-12.detsembrini toimuva Otepää kahevõistluse maailmakarikasarja etapi piletid. Tule koos perega Talvepealinna suurt suusapidu nautima ja anname üheskoos Kristjan Ilvesele hoogu juurde!

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, sedapuhku on Eestis stardis ka naised. 2019. aastal oli Otepääl võistlustules 14 erineva riigi sportlased, nüüd on suurepärane võimalus näha oma silmaga maailma ja kodumaiseid parimaid kahevõistlejaid ja tulevasi Pekingi olümpiamängude medalivõitjaid!

„Võistluste korraldamise tase maailmas aina tõuseb ning mul on hea meel, et Otepääle on usaldatud nii meeste kui naiste osavõistluse korraldamine. Pekingi olümpia eel tuleb siia võistlema maailma paremik, kellele pakub kindlasti konkurentsi Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves. Võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves.

Markvardti sõnul lumepuudust karta ei tule. „Tehvandil on väga hea võimekus lund toota ning loodame, et peagi tuleb ka sellist külma, et saame kahurid täiel võimsusel tööle panna.“

Sellel aastal saab pileteid soetada Piletitasku müügikeskkonnast. Reedesed eelvõistlused on pealtvaatajatele tasuta, ühe päeva pilet, mis tagab sissepääsu kas laupäeval või pühapäeval maksab 20€ ja kahepäevapilet saad 30€. Alla 12 aastased spordisõbrad pääsevad üritusele tasuta!

Pressiteade

Eelmine postitusEesti kreeka-rooma maadlejad U23 MM-il Belgradis medalimatšidesse ei pääsenud
Järgmine postitusSelgus Eesti koondise koosseis Baltiriikide ühisel jäähokiturniiril

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.