Eesti Jäähokiliit tegi pöördumise Kohtla-Järve linna

0
176

Oleme kätte saanud teie pöördumise spordiklubidele ja oleme võtnud selle ka aluseks oma spordielu korraldamisel.

Aletes esimesest nobembrist oleme peatand kõikides vanusegruppides Eesti jäähoki noorte meistrivõistlused ja andnud võimaluse spordiklubidele ja peredele üle Eesti naasta võimalue korral treeningute juurde, et parimal juhul uuel kuul alustada taas võistlemisega.

Samuti on pausi perioodi läbi teinud meie täiskasvanute meistrivõistlused. Tänases olukorras näeme, et täiskasvanutel on mängude peatamine kahe nädala jooksul mõjunud hästi ja peale Narva linnavõistkonna, on naasetud treenimise juurde. Sellest lähtuvalt on meie alaliidu juhatus otsustanud, et mängudega tuleb jätkata, kuna kalendri surve on suur ja edasilükkamised seavad ohtu kogu hooaja. See tähendab ühtlasi, et ka klubiline tegevus võib saada suure löögi, kui puudub võistlemise näol väljund.

Võttes seda arvesse pöördumegi teie poole, et võimalusel saada luba pidamaks kohtumisi Kohtla-Järvel ainult täiskasvanute arvestuses. On ülimalt tähtis, et kohtumist oraniseeriv koduvõistkond arvestaks riiklike piirangutega ja seeläbi korraldaks ohutus keskkonnas mänge.

Tänasel päeval peame mängudega jätakmist oluliseks ka võistkondi ettevalmistamise eesmärgil, kuna sel kuul on läheb HC Everest Kohtla-Järvelt esindama Eesti Vabariiki Balti Hokiliigas.

Rainer Komi
Eesti Jäähokiliidu tegevjuht

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.