Eesti kergejõustiklased püüavad karikavõistlustel EM-kohti

0
10

Sellel pühapäeval, 26. mail toimuvad Kadrioru staadionil Eesti karikavõistlused, kus on stardis mitmed tipptegijad. Võistlustele lisab erilist põnevust asjaolu, et tegemist on viimase päevaga Euroopa meistrivõistluste normatiivide täitmiseks ja reitingupunktide kogumiseks.

Naiste kõrgushüppes teeb kaasa juba EM-i koha kindlustanud Elisabeth Pihela (TÜASK), kes avas oma hooaja eile Jõhvis tulemusega 1.86.

Kaugushüppes on peamised favoriidid võidukarikale naiste arvestuses Liisa-Maria Lusti (TÜASK) ja meeste arvestuses Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev).

Naiste 100 m tõkkesprindis lähevad head aega püüdma Kreete Verlin (SK Fortis) ja Anna Maria Millend (TSA). Meeste 110 m tõkkesprindis soovib hooaja tippmarki parandada Keiso Pedriks (Tallinna SS Kalev).

Teivashüppes näeme võistlemas USAst saabunud Marleen Müllat (Rakvere KJK ViKe).

Naiste 100 m jooksus on favoriidina stardis Miia Ott (Rae Kergejõustik) ning 200 m jooksus Ann Marii Kivikas (Pärnu SK Altius).

Meeste 100 m distantsil on stardis Henri Sai (Pärnu SK Altius), Lukas Lessel (TÜASK), Andreas Kase (KJK Järvala) ja Robin Sapar (Rakvere KJK ViKe). Sai, Lessel ja Sapar teevad kaasa ka 200 m jooksus.

Naiste vasaraheite nimekirjas on parima isikliku rekordiga Anna Maria Orel (Tallinna SS Kalev).

Meeste kettaheites teeb kaasa Sloveeniast pärit Kristjan Čeh (Tallinna SS Kalev). Oma hooaja tippmarki läheb püüdma Priidu Niit (Audentese SK).

3000 m takistusjooksus asub starti Laura Maasik (Nõmme KJK).

Mitmevõistlejatest teevad kaasa Risto Lillemets (KJK Saare), Rasmus Roosleht (Tallinna SS Kalev), Kristjan Rosenberg (Tallinna SS Kalev) ja Katre Sofia Palm (TSA).

Võistluste avamine toimub laupäeval kell 11:50. Sissepääs pealtvaatajatele tasuta!

Eelmine postitusMaadlus: Viktoria Vesso on jõudnud kahe matšivõiduga U-23 EM-il poolfinaali
Järgmine postitusViktoria Vesso võitis U-23 EM-il pronksmedali

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.