Eesti kurlingupaar kohtub MMi play-off´is Norraga

0
18

Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill kaotas täna viimases alagrupimängus Hollandile, jäädes ühtlasi ilma ka otse poolfinaali pääsemisest. Alagrupis teisel kohal olev Eesti kohtub play-off´is Norraga.

Eesti-Hollandi kohtumine algas tasavägiselt ja lõppes vaheajale minnes Eesti napi paremusega 3:2. Teise poolaja algust kontrollis kindlalt Holland ning Eesti mängis ennast väga kehva olukorda viiendas voorus, kui vastane võttis kindlalt neli punkti. Mänguseis muutus Hollandi eduseisuks 6:3. Kuuendas voorus ebaõnnestus Marie Kaldvee otsustav vise ning vastane röövis veel kaks punkti ning mängu seis muutus eestlaste jaoks kriitiliseks 8:3. Seitsmendas voorus võttis Eesti kolm punkti, kuid viimane voor kuulus taas kindlalt Hollandile ning lõpuni seda ei mängitud. Mängu lõpptulemus jäi 8:6 Hollandi kasuks.

Ka mängijate personaalne statistika näitas sel korral Hollandi kurlingupaari paremust: Hollandi mängijate visete täpsuse statistika oli 87 ja 85 protsenti, kuid Kaldveel ja Lillel vastavalt 67  ja 71 protsenti.

Kanada võitis kohtumise Koreaga tulemusega 7:6 ning tõusis seega ka alagrupi liidriks, pääsedes otse poolfinaali. B-alagrupis pääses otse poolfinaali Jaapan, teiseks tuli Ameerika Ühendriikide koondis ja kolmandaks Norra, kellest saab Eesti vastane play-off´is.

Tänavune segapaaris kurlingu MM peetakse Lõuna-Koreas Pyeongchangi olümpiamängude jääl. Maailmameistrid segapaaris kurlingus selguvad laupäeval, 29. aprillil.

Eelmine postitusEesti kurlingupaar sai MMil kaks võitu ning on kindlustanud alagrupist edasipääsu
Järgmine postitusEesti Ujumisliidu uus liige – Spordiklubi Bars

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.