Eesti kurlingupaar sai MMil neljanda võidu ja pääses alagrupi liidrite hulka

0
15

Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill saavutas täna segapaaris kurlingu MMil kaks võitu ning jagab alagrupi esikohta Kanada ja Šotimaa kurlingupaaridega.

Eestlastel on viie mängu järel kirjas neli võitu ja üks kaotus. Sama tulemusega on A-alagrupis ka Kanada ja Šotimaa esindused ehk kolm riiki jagavad hetkel esikohta.

Täna hommikuses mängus alistasid Kaldvee ja Lill  Tšehhi kurlingupaari veenva tulemusega 12:6. Ungari kurlingupaar pidi tunnistama eestlaste ülekaalukat paremust tulemusega 9:2.

Järgmised kolm mängu on Eesti kurlingupaari jaoks otsustavad, sest mängitakse järjest väga tugevate vastaste vastu. Homme kohtuvad Kaldvee ja Lill tugeva Šotimaa kurlingupaariga, kes asub samuti alagrupi liidrite hulgas nelja võidu ja ühe kaotusega. Seejärel tuleb Eesti kurlingupaaril mõõtu võtta Austraalia koondisega, kellel on vastu panna olümpiamängudel osalemise kogemus. Seejärel ootab eestlasi ees kohtumine valitseva olümpiamängude võitjariigi Itaaliaga.

Tänavune segapaaris kurlingu MM peetakse Lõuna-Koreas Pyeongchangi olümpiamängude jääl. MMil võisteldakse kahes alagrupis, igast alagrupist pääseb edasi kolm tugevamat võistkonda. Edasipääsejad selguvad neljapäeval, 27. aprillil. Maailmameistrid segapaaris kurlingus selguvad laupäeval, 29. aprillil.

Lõuna-Koreas, Pyeongchangis toimuvad samal ajal maailmameistrivõistlused seeniorite seas. Eesti meeste koondis mängib C-alagrupis, hetkel on meeskonnal peetud kolm kohtumist ning kirjas kolm kaotust.

Eelmine postitusEesti kurlingupaar alustas MMi võidu ja kaotusega
Järgmine postitusLeonid Latsepov jooksis Eesti kõigi aegade neljanda maratoniaja

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.