Eesti kurlingupaar võistleb Kanadas Grand Slami finaalis

0
16

Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill võistleb Kanadas toimuval Grand Slami võistlussarja Mixed Doubles Superseries finaalis auhinnafondiga 20 000 Kanada dollarit. Möödunud aastal tulid Kaldvee ja Lill Kanadas slämmiturniiri võitjateks.

Finaalvõistluses Players Championship osaleb turniiri osavõistluste 20 parimat võistkonda, kes on jagatud nelja alagruppi. Eesti alagrupis mängivad rootslased Westman ja Ahlberg, norrakad Skaslien ja Nedregotten ning kaks Kanada kurlingupaari Tran ja Schneider ning Page ja Rettinger.

Hetkel on eestlastel kirjas kahe kohtumise järel üks võit ja üks kaotus.

Kaldvee ja Lill kaotasid avavoorus Rootsi kurlingupaarile Westman ja Ahlberg tulemusega 6:7. Kohtumine kujunes pingeliseks ja tasavägiseks ning võitja selgus alles lisavoorus, paraku pidid eestlased tunnistama rootslaste paremust. Teises mängus võitis Eesti kurlingupaar tugevat Norra kurlingupaari kindla tulemusega  8:3. Ees on veel ootamas kaks alagrupi mängu.

Grand Slami turniiri finaalvõistlus toimub Kanadas Brantfordis. Mixed Doubles Superseries turniir koosneb kuuest etapist, millest olid kutsutud osa võtma parimad segapaariskurlingu võistkonnad Euroopast ja Põhja-Ameerikast.

Eelmine postitusEesti meeste koondis mängib Rahvuste liigas EM-valiksarjast tuttavate vastastega
Järgmine postitusOliver Ojakäär jõudis esimest korda ITF-i turniiril finaali

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.