Eesti maanteejooksu meistriteks krooniti Kivistik ja Kivioja

0
98

Laupäeval selgusid Rapla Selveri suurjooksu raames Eesti meistrid 10 km maanteejooksus. Naistest võidutses Kaidi Kivioja ja meestest Kaur Kivistik.

Naiste 10 kilomeetri distantsil ei leidunud vastast triatleedile Kaidi Kiviojale (KJK Vike), kes ületas finišijoone uut isikliku rekordit märkiva 34.59-ga. 37 sekundiga edestas tänavune olümpialane Pille Hinni (Sparta SS), kellel märgiti ajaks 35:36. Pronksmedal võitis möödunud aasta võitja Liina Luik (TÜ/ASK), kes lõpetas ajaga 35.42.

Meeste 10 km maanteejooksu võitis Kaur Kivistik ajaga 29.51. Tugevat konkurentsi pakkus Kivistikule distantsi vältel Karel Hussar (SK Jookspartner), kes lõpetas teisena ajaga 30.03. Juri Kovaljov teenis Eesti meistrivõistluste pronksmedal ajaga 30.56.