Eesti meeste koondise järgmisele kolmele kodumängule saavad pealtvaatajad kaasa elada A. Le Coq Arenal

0
156

Eesti meeste koondise järgmisele kolmele kodumängule saavad pealtvaatajad kaasa elada A. Le Coq Arenal, kui järgivad koroonaviiruse leviku tõkestamise nõudeid.

Teatavasti ei lubanud UEFA pärast koroonaviiruse pandeemiat rahvusvahelistele mängudele publikut. Kaks päeva tagasi lubas UEFA piiratud arvu pealtvaatajaid eritingimustel. Eestis kehtiva korra järgi võib väliüritustel osaleda kuni 2000 inimest, kelle hulka kuuluvad osalejad ja korraldajad.

Eesti Jalgpalli Liit koostas UEFA ja Eesti riigi juhiste põhjal plaani, kuidas järgmisi meeste koondise mänge koos pealtvaatajatega korraldada. 7. oktoobril toimub Eesti – Leedu maavõistlus, UEFA Rahvuste liigas kohtuvad 11. oktoobril Eesti ja Põhja-Makedoonia ning 14. oktoobril Eesti ja Armeenia. Kõik mängud peetakse A. Le Coq Arenal.

“Meil on väga hea meel, et meeste rahvuskoondis mängib kodus ja publik saab taas tulla kaasa elama, see on emotsionaalselt väga oluline. Mängu korraldamisel on reeglid, mida tuleb kõigil silmas pidada,” selgitas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusEesti meistriteks poolmaratonis krooniti Liina Luik ja Karel Hussar
Järgmine postitusKorvpall: Lüganuse jätkab Lääne-Virumaa karikavõistlustel

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.