Eesti meistriteks segapaaris kurlingus tulid Kaldvee ja Lill

0
10

Eesti meistriks segapaaris kurlingus tulid tiitlikaitsjad Marie Kaldvee ja Harri Lill, kelle jaoks on tegemist kaheksanda Eesti meistritiitliga.

Marie Kaldvee ja Harri Lill hoiavad hetkel maailma edetabelis segapaaride seas 2. kohta ning turniiri käigus võitsid nad kõik peetud kohtumised. Tasavägises finaalis alistasid tiitlikaitsjad Kaidi Elmiku ja Karl Kukneri seisuga 7:4.

Kolmanda koha sai Eesti meistrivõistlustel kurlingupaar Karoliine Kaare ja Marten Padama, alistades pronksimängus Anna Gromova ja Erkki Lille tulemusega 8:5.

Kaldvee ja Lille järgmiseks hooaja eesmärgiks on aprillis toimuvad maailmameistrivõistlused, kus jagatakse esimesi olümpiapunkte. Segapaaride MM toimub 20.-27. aprillil Rootsis.

Eesti meistrivõistlustel osales kaheksa kurlingupaari. Finaali jõudsid alagrupi 1. ja 2. koht ning pronksimäng toimus alagrupi 3. ja 4. koha vahel.

Eelmine postitusKristjan Ilves saavutas Lahtis toimunud MMil kolmanda koha
Järgmine postitusJohannes Erm teenis Glasgow’s toimuvatel sisekergejõustiku maailmameistrivõistlustel seitsmevõistluses isikliku rekordi 6340 punktiga pronksmedali

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.