Eesti naiste käsipallikoondis: Eesti naiskoondis võttis Balti mere karikal vastu teise kaotuse

0
21

Eesti naiskoondis võttis Balti mere karikal vastu teise kaotuse

Eile Soomele kaotanud Eesti naiste koondis pidas täna Balti mere turniiril oma teise kohtumise. Ka täna tuli naiskonnal vastu võtta kaotus. Sel korral Leedu vastu numbritega 20:43 (9:20).

Eesti ei juhtinud kordagi

Kohtumise 2. minutil avas Eesti koondise skoori Anastasija Bušina, visates seisuks 1:2. 10. minutiks oli Eesti naiskond lasknud Leedu koondise 10:4 ette. Vahemaa aina kasvas ja kasvas ning nõnda oli esimese poolaja lõpuks seis 9:20.
Teisel poolajal tegi Eesti naiskond skoori 6. minutil, kui Gertu Jõhvikas naiskonnale 10. värava tõi. 45. minutiks oli vahemaa endiselt 10-väravaline seisuga 12:32. 55. minutiks oli Eesti naiskonna kaotusseis kasvanud 16:39 peale. Mängule pandi punkt seisult 20:43.

Koondise resultatiivseim oli 4 väravaga Gertu Jõhvikas, kes valiti ka naiskonna parimaks. 3 väravat viskasid Inga Bušina ja Jennifer Mednikova.

“Hästi läks meil see, et kui võtsime üks ühele ette, siis tuli kõik välja ja tuli värav. Kehvasti oli endiselt kaitses suhtlemine ja koostöö,” lausus Gertu Jõhvikas.

“Täna saime rohkem viskele ja viskepositsiooni mängisime rohkem välja. Samuti said kõik mängijad mängu,” kommenteeris abitreener Kerli Jõks. “Aga realiseerimisest jäi puudu. Lisaks jäime kaitses liiga passiivseks ning üks ühele olukordades lasime end vahepeal ära siduda ja ei jõudnud olukordi jõuliselt lõpuni mängida.”

12:00 Leedu – Soome

Turniirile kutsutud mängijad: Darja Belokurova (Kaunas, Leedu), Elle-Liis Liivas (Füchse, Austria), Gertu Jõhvikas (Füchse, Austria), Marjette Maie Müntser (SK Tapa), Laura Kärner (SK Tapa), Simona Koppel (SK Tapa), Kadri Liisi Toots (SK Tapa), Inga Bušina (Mella), Diana Laossaar (Mella), Anastassia Volkova (Mella), Anastasija Bušina (Mella), Karmen Vaiksaar (Mistra), Jennifer Mednikova (Mistra), Annabel Aavik (Mistra), Merili Heinla (Mistra), Veronika Fomina (Mistra), Mariel Tiimus (SV München-Laim, Saksamaa).

Peatreener: Ergo Rohi. Treenerid: Martin Kalvet, Kerli Jõks.

Pildil: Eile Soomega võistelnud Eesti naiskond, esiplaanil Gertu Jõhvikas (Leedu Käsipalliliit).

Eelmine postitusMarkus Poom jätkab Iirimaa meisterklubis
Järgmine postitusEestit esindab iluuisutamise Euroopa meistrivõistlustel kuus sportlast