Eesti tennismängijad võitsid ITF-turniiri paarismängus

0
3

Eesti tennisistid Markus Mölder ja Kristjan Tamm võitsid paar nädalat tagasi Vaasas toimunud ITF-i M15 turniiril meeste paarismängu ning said samaga hakkama sel nädalal Poolas Rzeszowis.

Mölder ja Tamm alistasid Poola turniiri finaalis asetamata Tšehhi paari Patrik Homola ja Jan Hrazdili 5:7, 7:5, 10:8, vahendab Tennisnet.ee.

Tamm teenis oma karjääri kaheksanda ITF-i turniirivõidu ning viienda paarismängus. Mölder saavutas oma neljanda turniirivõidu, neist kolm on tulnud paarismängus.

Eelmine postitusEesti neljapaat jõudis Luzerni MK-etapil A-finaali

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.