Eesti tennisistid Markus Mölder ja Kristjan Tamm võitsid paar nädalat tagasi Vaasas toimunud ITF-i M15 turniiril meeste paarismängu ning said samaga hakkama sel nädalal Poolas Rzeszowis.
Mölder ja Tamm alistasid Poola turniiri finaalis asetamata Tšehhi paari Patrik Homola ja Jan Hrazdili 5:7, 7:5, 10:8, vahendab Tennisnet.ee.
Tamm teenis oma karjääri kaheksanda ITF-i turniirivõidu ning viienda paarismängus. Mölder saavutas oma neljanda turniirivõidu, neist kolm on tulnud paarismängus.




































