Eesti U20 noortekoondis kaotas Bytomis alanud MM-i avamängus Poolale lisaajal 3:4

0
16

Eesti U20 noortekoondis alustas Bytomis toimuvat MM-i I divisjoni B-grupi turniiri lisaajal 3:4 (0:0, 2:3, 1:0, 0:1) kaotusega Poolale.

Eesti koondis asus teisel kolmandikul Klaus Kaspar Jõgi ja Erik Potšinoki arvulisest ülekaalust visatud väravatest 2:0 juhtima, siis viskasid võõrustajad kolm vastuväravat. Viimasel kolmandikul seadis Marek Potšinok taas viigi jalule, kuid lisaajal kindlustas Krzysztof Maciase kolmas tabamus mängu saatuse.

Eesti koondise väravavaht Fjodor Aganezovs tõrjus mängu jooksul 21 ning tema Poola üleväljakolleeg  Mikolaj Szczepkowski 20 vastaste pealeviset.

Pääsukeste poolel valiti mägu parimaks Erik Potšinok ning vastast kübaratriki teinud Macias.

Esmaspäeval kell 14:00 kohtub Eesti koondis Lõuna-Koreaga, kes kaotas täna Jaapanile 3:5. Veel osalevad turniiril Itaalia ja Ukraina.