Eesti võitis Tampere turniiril mõlemad paarismängud!

0
393

Eesti tennisistid said Tamperes homme lõppeval TaTS Openil kaks esikohta paarismängudes ja võimalik on veel lisada kolmas tiitel naiste üksikmängus.

Juuli algul Eesti meistriks tulnud Vladimir Ivanov ja Mattias Siimar (4) ei kaotanud neljas kohtumises ühtki setti ja alistasid finaalis Pyry Hyrkköneni ja Eero Vasa 7:6, 6:3. Palju üllatavam oli aga Elena Malõgina ja 15-aastase Andrea Rootsi esikoht naiste paarismängus, mille finaalis nad võitsid Laura Hietaranta ja Stella Remanderi (2) 6:4, 7:6. Seda enam, et Malõgina ja Roots polnud varem koos mänginud.

Naiste üksikmängu poolfinaalis oli Malõgina (2) kahe Eesti tennisisti duellis parem Helena Narmontist 7:5, 6:3 ja kohtub nüüd finaalis esimesena asetatud Anastasija Kulikovaga. Nad on varem omavahel kohtunud kaks korda ning 2019. aastal jäi Stockholmi finaalis peale Kulikova, kuid tänavu talvel Liepaja turniiri veerandfinaalis Malõgina. Koos on homsed finalistid võitnud mullu suvel Merko Openi paarismängu Pärnus. Maailma edetabelis on Kulikova pisut eespool, vastavalt 532. ja 574. kohal.

tennis.ee
Foto: Igor Pisaarev, ETL

Eelmine postitusBalti Keti Karika: Eesti – Leedu 92:85
Järgmine postitusJalgpall: Transile kolmas võit, Järvele jälle kaotus

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.