EJL soovib minimaliseerida nakkuse edasist levikut Kalju meeskonna sees ja vältida selle kandumist meeskonnast välja

0
393

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) tellis eile, 31. augustil kogu Nõmme Kalju meeskonnale koroonaviiruse testid, millest seitse osutusid positiivseks.

Seoses tekkinud olukorraga saatis EJLi peadirektor Tõnu Sirel täna Nõmme Kaljule kirja, milles selgitab, et EJL soovib minimaliseerida nakkuse edasist levikut Kalju meeskonna sees ja vältida selle kandumist meeskonnast välja.

“Nõuame viivitamatult kõikide alates 20. augustist 2020 võistkonnaga kontaktis olnud mängijate, treenerite, abipersonali ja klubi töötajate personaalset isoleerimist,” seisab Sirel kirjas. “Personaalne isoleerimine tähendab, et isikud paigutatakse elamispindadele, kus nende võimalik kokkupuude teiste isikutega on välistatud. Isikute varustamisel toiduainete ja muu vajalikuga lähtuda terviseameti juhenditest. Mistahes meeskondlikud ja muud treeningud (välja arvatud negatiivse koroonatesti andnud mängijate individuaalsed treeningud) ja mängud on isolatsiooni ajal keelatud.”

Lisaks palub EJL Nõmme Kaljult infot, kas esindusmeeskonnaga seotud isikud on alates 20. augustist veel kellegagi kokku puutunud.

“Palume klubil tungivalt teha täielikku ja igakülgset koostööd terviseameti esindajatega,” rõhutab EJLi peadirektor.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusSport Kohtla-Järvel: spordiüritused septembris
Järgmine postitusUS Open: Kaia Kanepi võitis kindlalt ja kiirelt

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.