Elisabeth Iila tuli U18 GP-etapil kahekordseks võitjaks

0
175

Kadrioru tenniseväljakutel lõppes esmaspäeva pärastlõunal kuni 18-aastaste Eesti GP-etapp, kus edukaim oli Elisabeth Iila, kes neidudest võitis esikoha nii üksik- kui ka paarismängus.

Paljud osavõtjad, nende seas ka Iila, tulid GP-etapile otse täiskasvanute meistrivõistlustelt, mis võiski olla hea soojendus. Igatahes neidude I tugevusgrupis alistas Iila (2) 6:0, 7:6 Polina Ramenskaja (3), kes samuti tšempionaadil kaasa tegi. Ramenskaja oli poolfinaalis välja lülitanud esimese asetusega Liisa Varuli 6:4, 6:3. Paarismängu finaalis said aga Iila/Andrea Roots (1) seisul 3:1 loobumisvõidu Mariela Pluutuselt ja Laura Rahnelilt (2). Lohutusturniiri võitis Victoria Maria Mändma.

Noormeeste I grupis mängis finaalis võimsalt Marten Murrand (1), kes alistas treeningukaaslase Markus Mölderi (4) 6:0, 6:1. Murrand loovutas turniiril vaid ühe seti 2. ringis Oskar Erik Hakonenile. Põnevaim oli aga poolfinaal, kus Mölder võitis Alex-Andre Ojassalu (2) 7:6, 5:7, 6:4. Ent erinevalt Iilast ei saanud Murrand kaht esikohta, sest koos Hakoneniga nad kaotasid finaalis Ojassalule ja Indrek Soomele 2:6, 5:7. Lohutusturniiri võitis Erko Nigula.

tennis.ee

Eelmine postitus20. juulil toimub Äkkekülas Tiidrek Nurmega jooksu koostreening
Järgmine postitusKeerulistes ilmaoludes selgusid Pärnus kergejõustikuhooaja esimesed Eesti meistrid

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.