Elisabeth Iila tuli U18 GP-etapil kahekordseks võitjaks

0
86

Kadrioru tenniseväljakutel lõppes esmaspäeva pärastlõunal kuni 18-aastaste Eesti GP-etapp, kus edukaim oli Elisabeth Iila, kes neidudest võitis esikoha nii üksik- kui ka paarismängus.

Paljud osavõtjad, nende seas ka Iila, tulid GP-etapile otse täiskasvanute meistrivõistlustelt, mis võiski olla hea soojendus. Igatahes neidude I tugevusgrupis alistas Iila (2) 6:0, 7:6 Polina Ramenskaja (3), kes samuti tšempionaadil kaasa tegi. Ramenskaja oli poolfinaalis välja lülitanud esimese asetusega Liisa Varuli 6:4, 6:3. Paarismängu finaalis said aga Iila/Andrea Roots (1) seisul 3:1 loobumisvõidu Mariela Pluutuselt ja Laura Rahnelilt (2). Lohutusturniiri võitis Victoria Maria Mändma.

Noormeeste I grupis mängis finaalis võimsalt Marten Murrand (1), kes alistas treeningukaaslase Markus Mölderi (4) 6:0, 6:1. Murrand loovutas turniiril vaid ühe seti 2. ringis Oskar Erik Hakonenile. Põnevaim oli aga poolfinaal, kus Mölder võitis Alex-Andre Ojassalu (2) 7:6, 5:7, 6:4. Ent erinevalt Iilast ei saanud Murrand kaht esikohta, sest koos Hakoneniga nad kaotasid finaalis Ojassalule ja Indrek Soomele 2:6, 5:7. Lohutusturniiri võitis Erko Nigula.

tennis.ee

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.