EOK sportlaskomisjoni esimeheks valiti Gerd Kanter

0
195

Eesti Olümpiakomitee sportlaskomisjon valis oma esimesel koosolekul komisjoni esimeheks olümpiavõitja Gerd Kanteri. EOK esindajate kogusse volitasid sportlaskomisjoni liikmed ennast esindama uisutaja Saskia Alusalu ja sõudja Allar Raja.

Teist järjestikust ametiaega sportlaskomisjoni esimeheks valitud Gerd Kanter tänas sportlaskomisjoni eelmist koosseisu tehtud töö eest ning avaldas rõõmu uue koosseisu teotahtelisuse ja entusiasmi üle.

„Sportlaste hääl peaks kogu Eesti spordis otsuste tegemisel rohkem kõlama. Nelja aasta pärast tahaksime oma ametiaja lõpuks näha, et suuremates alaliitudes on oma sportlaskomisjon, väiksemate alaliitude puhul juhatuses esindaja tegevsportlase näol. Teine suur eesmärk on sportlasfoorumi korraldamine. Meie värsked liikmed lisasid, et väga olulisel kohal on kommunikatsiooni tõhustamine alaliitude ja sportlaste vahel,“ ütles Kanter.

EOK sportlaskomisjoni koosseis: Gerd Kanter (kergejõustik), Allar Raja (sõudmine), Saskia Alusalu (uisutamine), Ott Kiivikas (kulturism ja fitness), Johanna Talihärm (laskesuusatamine), Kert Toobal (võrkpall), Matz Topkin (paraujumine), Liis Kullerkann (võrkpall) ja Annika Sakkarias (kergejõustik).

EOK sportlaskomisjoni eesmärk on sportlaste huvide esindamine ja nende seisukohtade ning soovituste esitamine EOK-le. Komisjon tegeleb aktiivselt ausa mängu vaimus tegutsevate sportlaste õiguste kaitsmisega ning neile suunatud projektide algatamisega.

EOK

Eelmine postitusPetank: Toimus Voka 7. karikavõistluste 3. etapp
Järgmine postitusIda-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus. Mehed. Sillamäe 6.06.2020.

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.