Estoloppeti viimasel etapil Haanjas võidutsesid 39 km rajal meestest Henri Roos ja naistest Teesi Tuul

0
23

Estoloppeti viimasel etapil Haanjas võidutsesid 39 km rajal meestest Henri Roos (CFC Spordiklubi, 01:39:59) ja naistest Teesi Tuul (Viljandimaa, 01:52:33). Kokku sai 47. Haanja maratonil tulemuse kirja 451 suusatajat ning Mini Estoloppeti Farmi lastesõitudel osales 70 last.

Meeste arvestuses saavutas teise kohta Martin Himma (Karupesa Team, 01:40:21) ja kolmanda ukrainlane Oleksandr Lisohor (A.R Pro Ski Team, 01:41:57). Naistest oli teine Teiloora Ojaste (Karupesa Team, 01:55:55) ja kolmas Aveli Uustalu (Alutaguse Suusaklubi, 01:57:21).

Henri Roos osales Haanja maratonil esimest korda. „Super olud ja hästi korraldatud maraton. Mulle väga meeldis just see, et rada tiirutas palju ka siin põhilise keskuse juures, mis tegi sõidu pealtvaatajatele atraktiivseks. Kõikidel oli hea vaadata ja kaasa elada.“

Estoloppeti sarjas tegi Roos kaasa neljal maratonil. „Hooaeg läks hästi, sain kirja kaks võitu ning kaks kolmandat kohta. Tartu maraton õnnestus võita, see oli mu põhiline eesmärk ja olen väga rahul.“

Suusasarjas osalema innustas Roos ka kõiki teisi igapäevaselt kodustel terviseradadel liikujaid. „Võitjad on kõik, kes lõppu jõuavad. Liikuda on alati mõnus ja kui tuled metsa number seljas, siis teistega koos on ühise eesmärgi poole püüdlemine lihtsam. Tasub tulla, suusasõit on täielik nauding!“ ütles Roos.

Teesi Tuul tunnustas rajameistreid. Väga äge oli! Rõõm, et rajaga ikka nii palju vaeva nähti, lausa lust oli sõita. Teisel ringil meestega ma enam ühes pundis püsida ei jaksanud, aga hoidsin oma positsiooni kuni lõpuni,“ rõõmustas Tuul.

M15 klassi arvestuses võttis võidu Kennet Luuk (CFC Spordiklubi, 01:07:19) ja N15 klassi  arvestuses oli parim Meribel Kaup (Võru Suusaklubi, 01:20:14).

estoloppet.ee

Eelmine postitusSaaliliiga esimese poolfinaali võitis lisaajal FC Bunker Partner
Järgmine postitusEesti meistrivõistlustel on alanud poolfinaalseeria

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.