Euroopa meistrivõistlustel iluuisutamises selgusid medalisaajad meeste üksiksõidus. Oli väga dramaatiline ja üllatusterohke võistlus. Lühikava järel medalikohtadel olevatest Vene meesüksiksõitjatest säilitas esikoha vaid Venemaa meister Mark Kondratjuk (punktiskoor 286,56). II koht läks tehniliselt tugevale, mitmeid neljakordseid hüpanud Itaalia iluuisutajale Daniel Grasslile (274, 48). III koha sai aga lõunanaabrite lätlaste anne Deniss Vassiljevs, kes esitas puhta kava neljakordse salchowiga punktidega 272,08, kogu kava oli terviklik kunstiline elamus. Vassiljevsi medal on esimene Lätile tulnud medal iluuisutamises.

Arlet Levandi sai Euroopa meistrivõistlustel hea ja olulise kogemuse. Tema lõppresultaadiks jäi 14. koht tulemusega 208,52 punkti. Võistlusi jälgis koha peal ka Eesti Vabariigi president Alar Karis. Kogu tulemuste tabel on vaadatav siit.

Täna, 15. jaanuaril on viimane võistluspäev. Võistlevad jäätantsijad ja naisüksiksõitjad vabakavadega. Jäätantsu vabakava algab kell 13.35, võistlemas on ka Eesti paar Solene Mazingue ja Marko Jevgeni Gaidajenko.

Naiste üksiksõidu algus on kell 18.30. Eestit esindavad Eva-Lotta Kiibus, kes on praegu 15. kohal ja Niina Petrõkina, kes on 17. kohal.

Ia Remmel

Eelmine postitusArlet Levandi esitas Euroopa meistrivõistlustel iluuisutamises emotsionaalselt haarava kava
Järgmine postitus41. Avo Talpase mälestusvõistlused. 15.01.2022

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.