Gleb Karpenko tuli eraldistardis Eesti meistriks

0
282

Eile toimusid Harjumaal Laagris Škoda Laagri Eesti Meistrivõistlused jalgratturite maanteeratta eraldistardist sõidus. Meeste eliitklass pidi läbima distantsi 33,8 km. Eesti meistriks meeste eliitklassis tuli Gleb Karpenko klubist Tartu2024/Balticchaincycling.com keskmise kiirusega 49,234 km/h ajaga 41’08”348.

Meeste eliitklassi hõbedamees oli täna Karpenko klubikaaslane Rait Ärm ( kaotus võitjale 43”676) ja pronksivääriliseks sõitis ennast samuti samast klubist Markus Pajur (kaotus võitjale 59”749).

„Täna ma võidumõtetega starti kindlasti ei läinud. Kuna mul ei ole sel aastal õnnestunud veel ühtegi eraldistardiga võitu võtta, siis ma väga enesekindel polnud. Rajale läksin nagu ikka endast parimat välja pigistama ja õnneks see täna ka õnnestus,“ võttis värske meister oma päeva kokku.

Naiste eliitklassi meistriks krooniti täna Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubist keskmise kiirusega 41,526 km/h, kes läbis 22-kilomeetrise distantsi ajaga 31.45,226. Hõbedase teise koha sai naistest Mathilde Manuela Nigul (CFC Spordiklubi) ja pronksi sai kaela Egle Mätas (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

EJL

Eelmine postitusKergejõustik: Toimus noorte heitjate seeriavõistluse 2. etapp
Järgmine postitusRulluisutamine: Rullisarja V etapil selgitati ka ida-Virumaa meistrid

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.