Gregor Arbet teatas mängijakarjääri lõpetamisest

0
362

Eesti korvpallikoondise üks teenekamaid mängijaid, kuldse viskekäe ja kõva tööeetikaga Gregor Arbet teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et tõmbab sportlaskarjäärile joone alla. 

“Tänan südamest kõiki toetajaid, kes on mind sellel tõusude ja mõõnadega teekonnal toetasid ja unistuste töö võimalikuks tegid. Mul on siiralt hea meel, et Eesti korvpallis on andekaid ja värvikaid noori, kelle töökus ja sihikindlus hoiavad mu südameala au sees. Korvpall on mu kirg ja suur osa tuleviku visioonist. Olen osalemas FIBA Time Out 2.0 programmis ja sidunud end TalTechi korvpalliklubi tegemistega. Kohtume ikka korvpallisaalis!” seisis Arbeti teates.

36-aastane Arbet esindas Eesti rahvusmeeskonda 156 korral, viimati möödunud aasta veebruaris, kui alistati tema, Kristjan Kanguri ja Janar Taltsi viimases koondise mängus suure Serbia 71:70. Mees valiti ka VTB Ühisliiga kuulsuste halli. Arbet mängis VTB Ühisliigas aastatel 2009-2018 ja on sellega ainus välismaalasest mängija, kes lõi liigas kaasa kõigil esimesel üheksal hooajal. 21. veebruaril Saku Suurhallis Serbia vastu koondiskarjääri lõpetav Arbet mängis kokku 131 VTB liiga kohtumises ning kogus keskmiselt 9,1 punkti ja 3 lauapalli mängu kohta. Parim hooaeg oli tagamängija jaoks 2011/12, kui ta kogus 16 mängus keskmiselt 12,8 punkti.

Eesti Korvpalliliit

Eelmine postitusEOK 44. Täiskogu valis presidendiks teist järjestikust ametiaega Urmas Sõõrumaa
Järgmine postitusII Kahe silla jooks: Jätkub registreerimine jooksule ja kõnnile

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.