Guess – taskukohaste hindadega moekaubad

0
45

Suvi on puhkuste hooaeg ning tahame ju käik suve täiel rinnal nautida ning sellele moekalt vastu minna. Pikad suveõhtud sõprade seltsis ning mererannal veedetud puhkusepäevad on mida ootame terve suve ning kui see lõpuks käes, tahame olla igati valmis sellele vastu minema. Bränditooted ei pea olema kaugeltki kättesaamatu unistus ning Guess on üks neist, kes pakub mõistliku hinna eest kvaliteetset kaupa, mida nautida nii suvel kui aasta läbi. Mis on sellel suvel moes, seda hakkamegi kohe vaatama!

Jalanõud ja tarvikud

Guess – kindlasti pole see nimi enamikele võõras. Suvi on kohe ukse taga ning tahame selleks igas mõttes valmis olla. Kui rõivad valmis otsitud, pakub Guess hulgaliselt erinevaid esemeid, mida igapäeva riietuse juurde sobitada, selleks on näiteks mõnusad nahast sandaalid, mis sobivad pea iga riietusega – viigipüksid, kaunis suvekleit või teksad – ning on mugavad ega hõõru jalgu või kerged tennised, millega on mõnus pika päeva jalul olla või pikemale jalutuskäigule ja matkale minna. Samuti leiate kenad kõrvarõngad ja muud ehted, mida oma suvise riidekomplektiga sobitada. Samuti leiate laias valikus kotte, rahakotte ning kübaraid (sest päikesel ei tohi lasta endale liiga teha) ja palju muud. Küll naised juba teavad, kui olulised on õiged tarvikud.

Suveriided

Guess pakub kõike, mille peale vähegi tulla võite. Olgu selleks siis kerged joped suvisteks lõkkeõhtuteks, kui päike juba loojunud on, mugavad teksad nii tööle kui puhkusele ning muidugi kerged suvised kleidid, et saaksite suveõhtutest viimast võtta, sõbrannadega linnapeal käia või nautida kaaslasega suvist päikeseloojangut. Meestele ja lastele kuluvad alati ära mõned mõnusad pusad ning lõbusa või erksa mustriga T-särgid, et suvevärvides efektne välja näha.

Spordirõivad

Guessi valikust leiad ka mõnusad ja kvaliteetsed spordirõivad, nii lühikesed kui pikad, et saaksite oma lemmik spordialaga tegeleda või lihtsalt mõnus lemmik pusa pärast pikka tööpäeva selga tõmmata või sõpradega õues jalutada. Sportimisel on rõivavalik väga oluline ning seda ei pea pakkuma vaid spordibrändid, lai valik spordikaupa on ka Guessi arsenalis täiesti olemas, et saaksite nautida seda, mida armastate. Pikad suveõhtud ootavad ning õigete riietega on ka veedetud aeg meeldivam!

Eelmine postitusEesti Maleliidu üldkoosolekul valiti uus juhatus
Järgmine postitusEesti sõidab võistkondlikele Euroopa meistrivõistlustele tugeva koondisega

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.