HC Panter võitis HK Kurbadsit lisaajal 4:3 ja viigistas finaalseeria, Mihkel Võrangult kübaratrikk!

0
24

Coolbet Hokiliiga finaalseeria teises kohtumises alistas HC Panter Riias HK Kurbadsi lisaajal 4:3 ja viigistas üldseisu. Pantrite kangelaseks kerkis kübaratriki teinud Mihkel Võrang.

Kaspars Saulietis viis lätlased teisel kolmandikul juhtima, seejärel vastasid Võrang kahe ja Patrick Kookmaa ühe tabamusega ning HC Panter läks teisele vaheajale 3:1 eduseisus. Viimasel perioodil suutsid Andrejs Kostjuks ja Toms Hartmanis skoori tasakaalustada ja mängu lisaajale viia.

Lisaajal hoidis HK Kurbads külalisi tugeva surve all, ent 27 sekundit enne esimese üleaja lõppu viskas Võrang arvulisest ülekaalust oma kolmanda värava ning viigistas seeläbi seeria üldskoori.

Pantrite võitu andis suure panuse väravavaht Villem-Henrik Koitmaa, tõrjudes 52 vastaste pealeviset. HK Kurbadsi väravat kaitsnud Arginto Milbergs noppis 28 litrit.

Coolbet Hokiliiga finaalseeria jätkub järgmisel nädalavahetusel Tallinnas. Kolmas mäng toimub laupäeval, 8. aprillil kell 18:10 ja neljas pühapäeval, 9. aprillil kell 16:10 Haabersti jäähallis.

Juhul kui Coolbet Hokiliiga tänavuse võitja selgitamiseks läheb vaja viiendat kohtumist, siis mängitakse see laupäeval, 15. aprillil kell 19:30 Riias.

Eelmine postitusHK Kurbads alistas Coolbet Hokiliiga esimeses finaalmängus HC Panteri 4:2
Järgmine postitusEesti naiste jäähokikoondis kaotas MM-i avamängus Leedule 0:6