Ida-Virumaa suurim spordisündmus Narva Energiajooks toimub 1.-15. oktoobrini virtuaaljooksuna

0
118

Seoses koroonaviirusest tingitud ebakindla olukorraga otsustasid korraldajad koos peatoetaja Eesti Energiaga 9. oktoobril toimuma pidanud Ida-Virumaa suurima spordisündmuse Narva Energiajooksu sel aastal läbi viia üksnes virtuaaljooksuna, ajavahemikus 1.-15. oktoobrini.
Tavapärases formaadis toimub järgmine Narva Energiajooks 11. juunil 2022. aastal.

Koostöös Eesti Kergejõustikuliiduga Narvas toimuma pidanud Eesti meistrivõistlused poolmaratonis peetakse sel aastal 2. oktoobril Tartu Linnamaratoni raames.

Narva Energiajooksu programmi kuuluvad traditsiooniliselt 21,1 kilomeetri pikkune poolmaraton ning kuuekilomeetrine distants jooksjatele ja käijatele ning lastejooksud.

Kõigi eelregistreeritud jooksusõprade ja liikumisharrastajate Energiajooksu osalus viiakse üle kas tänavusele virtuaaljooksule või järgmisel aastal toimuvale Energiajooksule. Soovi korral makstakse osavõtutasu tagasi.

Narva Energiajooks on Eesti Energia, Narva Linna, Kultuuriministeeriumi ja Spordiürituste Korraldamise Klubi algatusel loodud sündmus, mille eesmärk on innustada inimesi tervisespordiga tegelema ning tõsta Ida-Virumaa tähtsust Eesti kultuuri- ja spordimaastikul.

Alates 2011. aastast toimunud Narva Energiajooks on kasvanud Ida-Virumaa suurimaks spordisündmuseks, olles liikuma pannud üle kolmekümne tuhande harrastaja.

Eelmine postitusToimusid Narva Spordiklubi Maletäht kolmandad karikavõistlused
Järgmine postitusEuroopa meistrivõistlused kabes Jõgevamaal

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.