Johannes Seeman ja Siim Troost võitsid Paf Openi paarismängu!

0
45

Paf Openil Pärnus (ITF M15) saatis Eesti tennisiste edu paarismängus. Kui üksikmängus pidi Mattias Siimar poolfinaalis mängu pooleli jätma, siis paarismängus tehti puhas töö.

Paf Openi paarismängu finaalis kohtusid turniiril head koostööd demonstreerinud Johannes Seeman/Siim Troost ja kogenud Eesti-Venemaa paar Vladimir Ivanov/Yan Sabanin. Seega neljast finaalis osalenud tennisistist oli kolm eestlast. Saksamaal Essenis resideeruvale Sabaninile on see turniir üldse väga edukas olnud, sest homme ootab teda ees ka üksikmängu finaal, kus vastamisi tuleb minna soomlase Otto Virtaneniga, kes sai poolfinaalis jagu kaasmaalasest Patrik Niklas-Salminenist (1) 6:2, 7:6(6).

Favoriidi staatus oli Ivanov/Sabaninil, sest nad on varemgi koos mängides ITFi turniire võitnud. Teisalt said Seeman/Troost pingevabalt mängida. Ja seda nad ka demonstreerisid avasetis. Servimurdega seisul 2:1 tehti vahe sisse ning alles 5:3 peal teenisid Ivanov/Sabanin oma esimesed murdepallid. Need jäid kasutamata ja sett teenitult Seeman/Troostile 6:3.

Teises setis seisuni 3:3 tehti vaheldumisi üks servimurre. Edasi suutsid aga Ivanov/Sabanin kogemuse maksma panna ja kordusmurre tõi neile seti samasuguse tulemusega – 6:3.

Otsustavas setis (pikk kiire lõppmäng 10-ni) läksid alguses 3:1 juhtima Ivanov/Sabanin, kuid edaspidi kontrollisid sündmusi platsil Seeman/Troost ja võitsid seti 10:6. Kogu mäng seega resultaadiga 6:3, 3:6, 10:6.

tennisnet.ee

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.