Juhkami ja Friedrichshafen kaotasid Trentinole ja lõpetasid esimese “mulli” teisel kohal

0
176

VfB Friedrichshafen ja meeskonna nurgaründaja Martti Juhkami lõpetasid Meistrite liiga alagrupimängude esimese “mulli” kahe võidu ja ühe kaotusega ning hoiavad alagrupis teist kohta.

Võrreldes kahe esimese kohtumisega esines Saksamaa klubi viimases mängus igas mõttes kehvemini ja nii tuli tunnistada Itaalia tippklubi Trentino 3:0 paremust. Tavapäraselt algkoosseisu kuulunud Juhkami mäng polnud sarnaselt ülejäänud meeskonnale samuti parim ning eestlane vahetati pärast teist geimi puhkama. Tema arvele jäi 4 punkti (-3). Linus Weber oli Friedrichshafeni resultatiivseim 11 punktiga (+9). Trentino kasuks tõid Srecko Lisinac ja Alessandro Michieletto kumbki 12 silma.

Tänases hilisemas E-alagrupi mängus lähevad vastamisi Karlovy Vary Karlovarsko ja Novosibirski Lokomotiiv.

E-alagrupi liider on 8 punktiga Trentino, Friedrichshafen on 6 punktiga teisel kohal. Novosibirsk on kolmas (1 punkt) ja Karlovarsko pole punktiarvet avanud.

Teine alagrupiturniiri “mull” peetakse E-alagrupi jaoks Friedrichshafenis 9.-11. veebruaril.

Veerandfinaali pääseb iga alagrupi võitja ja kolm paremat teise koha saajat, seega on Juhkami tööandjal jätkuvalt head võimalused edasipääsu püüda.