Kaia Kanepi võitis ja mängib Istanbuli turniiri finaalis!

0
138

Kaia Kanepi (1) alistas Istanbuli 25 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiri poolfinaalis kolmandana asetatud Jaqueline Adina Cristiani (Rumeenia, WTA 169.) 6:4, 6:2.

Kolmandat ITF-i turniiri järjest mängival Kaial on olnud viimastel nädalatel palju raskemaid mänge, sest tänane kestis vaid mõne minuti üle tunni. Võidus seekord kahtlusi kordagi ei tekkinud.

Esimeses setis piisas Kaial vaid ühest kindlast servimurdest, kui ta seisul 2:2 ei andnud tõrjegeimi vastasele punktigi. Cristianil ühtki murdepalli polnud, Kaial oli veel teine seisul 5:3, ühtlasi ka settpall, mis jäi aga kasutamata. Kuid sellest polnud muret, sest seisul 5:4 võitis Kanepi oma servi nulliga.

Teist setti alustas Kaia kohe murdega, kuid vastane sai selle tagasi, võites ka ise esimest korda Kanepi pallingu. Aga ka sellest polnud Cristianile mingit tolku, sest Kaia murdis uuesti ja 2:1 seisu järel enam ei tekkinud vastasel lootust. Üks murre veel tähendas seti lõppseisu 6:2.

Kaia oli murdepallidel taas väga edukas – 5st 4. Vastasel oli sama näitaja küll sajaprotsendiline 1st 1, aga sellega eriti kiita ei saa, kui sul rohkem võimalusi polnudki. Kanepi lõi 5 ässa ja tegi 3 topeltviga (Cristian 1 ja 1), sai esimest servi sisse 58% (vastasel täpselt sama) ja võitis esimeselt pallingult 83% punkte (Cristian ainult 55%).

Veel pole teada, kas Kanepi kohtub finaalis sama kogenud vastase Vera Zvonarevaga (Venemaa) või 20-aastase üllataja Francesca Jonesiga (Suurbritannia, WTA 257.). See peaks selguma kella 14 ja 15 vahel.

tennisnet.ee

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.