Kalev/Cramo end üllatada ei lasknud ja võttis kindlalt Paf Superkarika võidu

0
183

Paf Superkarika finaalmängus alistas BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond Rakvere Tarva tulemusega 95:56.

Tarvas püsis favoriidikoormat kandnud Kalev/Cramo vastu avaveerandil kenasti mängus ja hingetõmbepausile mindi kalevlaste 21:19 eduseisus. Kodumeeskond tabas esimesel veerandajal koguni viis kolmest. Teisel neljandikul sai Rakvere püssirohi aga otsa ja poolajaks oli skoor 44:28 Kalevile.

Kolmanda mänguperioodi võitis Eesti esiklubi 20:12 ja viimase 28:16. Cramo domineeris lauavõitluses 56:27 ning jagas 23 resultatiivset söötu vastaste 10 vastu. Esimesel veerandil hästi kaugviskeid tabanud Rakvere viskeprotsent väljakult jäi lõpuks 24 (14/58) Kalevi 51 (35/68) vastu. Pallikaotusi kogunes Tarval 12 ja Cramol 14.

Võitjate parimana kogus Maurice Kemp 16 silma ja 10 lauapalli, karikavõistluste kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Kregor Hermet lisas 14 silma ja 4 lauapalli. Devin Thomase arvele kogunes 12 punkti ja 10 lauapalli ning Indrek Sunelik tõi 11 punkti.

Rakvere resultatiivseimaks osutus Egert Haller 20 punktiga, kes tabas seejuures vabaviskeid 11/11. Riley Hayes järgnes 10 punkti ja 6 lauapalliga ning Sten Saaremäel lisas 9 ja Kristaps Gluditis 8 silma.