Katrin Smirnova tuli Euroopa juunioride meistriks!

0
205

Osijekis toimuvate laskmise Euroopa meistrivõistlustel oli täna kavas harjutus 60 lasku lamades juunioritele. 56 sportlase konkurentsis tuli Euroopa meistriks suurepärase võistluse teinud Aleksandr Makarovi õpilane Katrin Smirnova, kelle tulemuseks oli 624.6 silma.

Teise koha saavutas Poola sportlane Michal Chojnowski 623 silmaga ja pronksmedali võitis Tšehhi laskur Veronika Blazikova 622.8 silmaga. Teistest Eesti laskuritest sai Anastassia Olewicz 24. koha 611.6 silmaga ja Marleen Riisaar 49. koha 601.5 silmaga.

Õnnitleme ka Katrin Smirnova esimest treenerit Valentina Sidorovat!

Eelmine postitusKergejõustik: Toimus noorte heitjate seeriavõistlustluse I etapp
Järgmine postitusKergejõustik: III Kahe Silla jooksul püstitati uus naiste rajarekord