Kevin Uspenski võitis Herman Kare turniiri

0
16

18-aastane kreeka-rooma maadleja Kevin Uspenski võitis oma esimese rahvusvahelise maadlusliidu (UWW) turniiri täiskasvanute seas. Laupäeval 15. jaanuaril Soomes Kouvolas toimunud Herman Kare turniiril võitis Uspenski kehakaalus kuni -97 kg alagrupis selle aastase Leedu meistri  Martynas Nemseviciuse punktidega 4:3 ning Taani meistri Mathias Baki 5:4. Poolfinaalis kohtus Uspenski soomlase Antti Haanpääga, kelle alistas seljaga ning punktidega 9:5. Finaalis oleks Uspenksi uuesti pidanud kohtuma Bakiga, aga vastane talle vastu ei tulnud.

Eestlastest said medali veel Edvin Kin pronks kehakaalus -77 kg, Raido Liitmäe hõbe ja Andreas Välis pronks kehakaalus -87 kg ning Artur Vititin hõbe raskekaalus -130 kg.

Pildil Kevin Uspenski sinises maadlemas juunioride EMV 2021 koduse konkurendi Richard Karelsoniga. Foto autor: Maria Kilk