Maijooks tuleb viimase kümnendi osavõturohkeim

0
16

Laupäeval, 18. mail toimuvale Eesti populaarseimale naiste liikumissündmusele on käimas hoogne registreerimine. Suursündmuse erinevatele distantsidele on registreeritud juba ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat. Tegevusi ja meelelahutust jagub kõigile, kes sel laupäeval Tallinna internetilehel www.jooks.ee saab kuni reede õhtuni kirja panna seitsmekilomeetri pikkusele jooksu-, käimise- või kepikõnnirajale.

Alates neljapäevast (16.05) on Tallinna Lauluväljaku peahoone esimesel korrusel avatud LHV Maijooksu sekretariaat, kust osavõtjad saavad välja võtta oma stardinumbrid. Sekretariaat on avatud neljapäevast reedeni, kell 10.00-19.00 ning laupäeva hommikul enne starti.

Laupäeval kell 11.30 Lauluväljaku peaareenil algavatele Limpa Lastejooksudele soovitavad korraldajad aja paremaks planeerimiseks lapsed eelregistreerida ürituse kodulehel: http://www.jooks.ee/et/maijooks/lastejooksud

Kell 13.00 starditakse Tallinna Lauluväljaku Mere väravast seitsmekilomeetri pikkusele distantsile, kus võib osaleda nii joostes, käies kui kepikõndi tehes. Valida saab ajavõtuga ning ajavõtuta osalemise vahel.

Jooksu- ja käimisrajad viivad Maijooksul osalejad Lauluväljaku ja Maarjamäe ümbruses kulgevatele teedele ja terviseradadele. Enne starti toimub My Fitness soojendusvõimlemine asjatundlike treenerite eestvedamisel. Rajal antakse maijooksulistele hoogu juurde ergutuspunktides. Kõiki lõpetajaid ootab toetajate poolne kingikott, kirsiõitest inspireeritud medal ning traditsiooniline laevareisi pakkumine Tallinkilt. LHV Maijooksul järgitakse keskkonnasõbralike ürituste juhiseid ning osalejate ja külaliste teenendamisel kasutatakse Ringo Eco korduskasutatavad sööginõusid ning joogitopse.

LHV Maijooksu ajal on Tallinna Lauluväljakul traditsiooniliselt avatud tervisemess, kus on esindatud spordi- ja vaba-aja kaupade pakkujad, tutvuda saab tervisetoodete ja -teenustega ning registreerida tervisespordiüritustele. Avatud on ülipopulaarne meestehoid.

Päev kulmineerub autasustamise ja traditsioonilise kevadkontserdiga, kus esineb Smilers.

Arvestades suurt osalejate arvu, tasub kohale tulla aegsasti. Mõistlik on auto koju jätta ning sõita kohale ühistranspordiga või tulla tervisliku päeva puhul üldse jalgsi. Saabuda võib ka jalgrattaga, sest lauluväljaku Mere värava juures on avatud rattaparkla. Kui siiski tullakse autoga, peab jälgima liiklusreguleerijate märguandeid ning parkima lubatud kohtades. Tasuta saab sõiduki parkida Eesti Näituste suures parklas.

Maijooksuaegse liiklusinfo leiab lingilt: http://www.jooks.ee/et/maijooks/liiklusinfo

Pressiteade

Eelmine postitusTallinn Trophy Kids 2024: Narva noored iluuisutajad võitsid neli auhinnalist kohta
Järgmine postitusNaiste rannavollekoondis püüab Leedus kohta Rahvuste karika finaalturniiril ja Pariisi olümpial

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.