LHV Maijooksule on registreerinud üle 10 000 naisterahva

0
8

LHV Maijooksule registreerinute arv ületab kuu enne üritust juba kümne tuhande piiri. Soodsam registreerimine kevadisele liikumise suursündmusele lõpeb kuu lõpuga.

18. mail Tallinna Lauluväljakul toimuvale LHV Maijooksule käib aktiivne registreerimine. Viimaste päevade üha kasvav registreerimisaktiivsus lubab suurimale kevadsündmusele kokku tuua taas üle viieteistkümne tuhande harrastaja.

LHV Maijooksul saavad naised ja tütarlapsed osaleda traditsioonilisel seitsme kilomeetri pikkusel distantsil. Rada võib läbida nii joostes, käies kui kepikõndi tehes. Valida saab ajavõtuga ning ajavõtuta distantside vahel. Jooksu- ja käimisrajad viivad osalejad Maarjamäe ümbruses kulgevatele teedele ning terviseradadele.

Kõiki lõpetajaid ootab toetajate poolne hinnaline kingikott, ainulaadne kirsiõitega kaunistatud medal ning traditsiooniline laevareisi pakkumine Tallinkilt.

Väikseid jooksusõpru ootavad tasuta Limpa lastejooksud. Korraldajad soovitavad aja paremaks planeerimiseks lapsed eelregistreerida ürituse kodulehel: http://www.jooks.ee/et/maijooks/lastejooksud

Tallinna Lauluväljakul on 18. mail avatud ka suur Tervisemess, kus on esindatud spordi- ja vaba-aja kaupade pakkujad, tutvuda saab erinevate tervisetoodetega ning registreerida liikumissündmustele. Taas on avatud ka ülipopulaarne Meestehoid.

Päev kulmineerub autasustamise ja traditsioonilise LHV Maijooksu kevadkontserdiga, kus esineb Smilers.

Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, mille kolmekümne kuue aasta jooksul on sportlikult aega veetnud üle kahesaja tuhande tubli naise. Esimene Maijooks toimus juba 1988. aastal.

Eesti suurimale naiste liikumissündmusele LHV Maijooksule saab registreerida internetilehel www.jooks.ee

Eelmine postitusNoormeeste U21 koondis mängib Balti turniiri kohtumisi Kuressaares
Järgmine postitusEesti kurlingupaar alistas MMil valitseva olümpiavõitja

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.